czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

„Tiny Beautiful Things”, „Mayans M.C.”, „Accused” dodane do ramówki ATX TV Festival

ATX TV Festival dodał dodatkowe programy na tegoroczny festiwal, który odbędzie się w dniach 1-4 czerwca w Austin w Teksasie.

Nowe programy ogłoszone w czwartek obejmują rozmowę między Tiny Beautiful Things twórczynią, showrunnerką i producentką wykonawczą Liz Tigelaar oraz autorką i producentką wykonawczą Cheryl Strayed, omawiającą współpracę przy adaptacji i wprowadzeniu limitowanej serii do życia.

Whitney Cummings i Betsy Brandt będą moderować panel z Accused showrunnerem i producentem wykonawczym Howardem Gordonem, gdzie będą dyskutować o adaptacji serialu i eksploracji zwykłych ludzi w niezwykłych sytuacjach.

Inne panele obejmą również rozmowy między twórcą Andor Tonym Gilroyem i scenarzystą Beau Willimonem na temat pierwszego sezonu serialu, HouseBroken zespołu Gabrielle Allan i Jennifer Crittenden oraz aktorów głosowych Tima Simonsa i Clei DuVall omawiających komedię Fox, grown-ish zespołu i członków obsady Marcusa Scribnera, Trevora Jacksona i Diggy’ego Simmonsa, którzy po raz pierwszy spojrzą na sezon 6, Q&A z ekipą i obsadą Cruel Summer sezon 2, FROM gwiazda Harold Perrineau oraz reżyser i producent wykonawczy Jack Bender opowiadający o sezonie 2, oraz Mayans M. C. showrunner.C., showrunner Elgin James oraz członkowie obsady JD Pardo, Clayton Cardenas, Emilio Rivera, Sarah Bolger i JR Bourne opowiadający o finałowym sezonie.

ATX zwróci również uwagę na serię Amazon Prime Video The Ride oraz sesję „Leading Ladies of Prime Video” z Justiną Machado, Emeraude Toubia i Glorią Calderon Kellett.

Caitriona Balfe, Sophie Skelton, producentka wykonawcza Maril Davis oraz producentka wykonawcza i scenarzystka Toni Graphia pojawią się na panelu „Kobiety Outlandera” z okazji „Światowego Dnia Outlandera” 1 czerwca. Dawson’s Creek Pokaz z okazji 25-lecia i rozmowa zostały wcześniej ogłoszone.

Świętowanie muzycznego serialu telewizyjnego Austin City Limits odbędzie się poprzez panel „Backstage with Austin City Limits: 50 lat tworzenia muzyki w Austin” moderowany przez dyrektora ds. treści Sarę Robertson z Austin PBS oraz producentami i technikami serialu.

Czytaj również:  Melanie Lynskey mówi, że rozstanie z przyjaciółką i byłą gwiazdą Kate Winslet było bolesne

Inne panele obejmą spojrzenie na adaptacje castingowe z udziałem dyrektorów castingu Jeanie Bacharach (The Dropout, Station Eleven), Richarda Hicksa (The Last Thing He Told Me), Felicia Fasano (A League of Their Own) i David Rapaport (Riverdale, You), a także projektantki kostiumów Trayce Gigi Field (Poker Face, A League of Their Own) i Tiffany Hasbourne (P-Valley).

Na festiwalu ATX odbędzie się również Cheers reunion event prezentowany przez Paramount+ w piątek, 2 czerwca oraz premiera 3. sezonu serialu HBO The Righteous Gemstones w sobotę, 3 czerwca.

Podczas otwarcia wydarzenia odbędzie się światowa premiera serialu FX Justified: City Primeval.

Tegoroczna edycja będzie pierwszą od czasu przejęcia festiwalu ATX w listopadzie przez Penske Media Corporation. (The Hollywood Reporter jest własnością PME Holdings, LLC, spółki joint venture PMC i Eldridge.)

Identyfikatory są już w sprzedaży na stronie atxfestival.com/attend.

Latest Posts

Nie przegap