poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Tytanowe protezy Kanye Westa o wartości 850 tys. dolarów są „stałe i trwałe”, w przeciwieństwie do grilli czy licówek: To „stomatologia eksperymentalna

Tytanowe zęby Kanye Westa pozostaną na stałe.

Nowe, kosztujące 850 000 dolarów implanty twórcy hitu „Heartless” – znane jako „stała protetyka” – są rodzajem eksperymentalnej stomatologii, która została w całości zaprojektowana przez rapera.

„Są one, jak sama nazwa wskazuje, stałe i trwałe” – powiedziało źródło w wywiadzie dla Page Six w czwartek.

„To wykracza daleko poza licówki czy grille. A jego konkretny implant jest zupełnie niepodobny do niczego, co zostało zrobione wcześniej.”

Nasz informator wyjaśnił, że West współpracował z samozwańczym „ojcem stomatologii diamentowej”, dr Thomasem Connelly, aby „wyprodukować” i „dopasować” nowe zęby, które obejmowały również materiały palladowe i platynowe.

„Wszystko, co zostało powiedziane … jego zęby nie zostały usunięte” – dodało źródło.

Tytanowe zęby Kanye Westa o wartości 850 000 dolarów są „stałe i trwałe”, powiedziało ekskluzywne źródło Page Six w czwartek. GC Images
Implanty znane są jako „stałe protezy”, które raper zaprojektował w całości samodzielnie. Instagram/@kanyewest

West – który legalnie zmienił swoje imię na Ye – zwrócił na siebie uwagę w środę, gdy na swoim Instagramie pochwalił się metalowymi implantami, porównując się do Jamesa Bonda, który miał podobne metalowe zęby.

Connelly zachwycił się współpracą z raperem „Bound 2” w wywiadzie dla Daily Mail, opisując proces projektowania zwycięzcy Grammy.

„Praca z Ye była przyjemnością na każdym etapie tego procesu” – powiedział w środę. „Jego wizja projektowania wyjątkowej sztuki wykracza poza postęp stomatologiczny.”

„To wykracza daleko poza licówki lub grille”, wyjaśniło źródło, dodając, że jest to „niepodobne do niczego, co zostało zrobione wcześniej” Instagram/@opium_00pium

„Połączenie jego wizji z nauką dentystyczną stworzyło nowy wygląd, który jest epicki!” kontynuował dentysta.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

46-letni West ma długą historię ze zmianą zębów, a ostatnio przyznał się do wyrwania dolnych zębów i zastąpienia ich diamentami podczas odcinka „The Ellen Degeneres Show” w 2010 roku

„Po prostu myślałem, że diamenty są fajniejsze. … To pewne rzeczy, które powinny robić gwiazdy rocka”, powiedział były gospodarz talk show, dodając, że często musi odwiedzać dentystę, aby utrzymać swój bling.

Czytaj również:  Ariana Madix ucztuje na McDonald's, robi salto po rozstaniu z Tomem Sandovalem
West zadebiutował swoim nowym wyglądem na swoim Instagramie w środę. GC Images

Decyzje twórcy hitu „Flashing Lights” najwyraźniej wpłynęły na córkę jego i Kim Kardashian, North West, która również pochwaliła się nowym diamentowym grillem na TikTok w środę.

Zdjęcie opublikowane na koncie pokazało 10-latkę otwierającą usta, aby odsłonić cztery dolne zęby całkowicie pokryte błyskotkami.

Wygląd North był podobny do wyglądu grilla jej mamy z marca 2021 roku, w którym zęby założycielki SKIMS były pokryte opalem i diamentami.

Latest Posts

Nie przegap