środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Vicki Gunvalson potępia „niedorzeczny i spragniony” romans Alexis Bellino i Johna Janssena

Zbiornik miłości pusty.

Vicki Gunvalson potępiła byłą gwiazdę „Real Housewives of Orange County” Alexis Bellino za spotykanie się z byłym Shannon Beador, Johnem Janssenem.

„Śmieszne i spragnione oboje” – skomentowała Gunvalson pod postem na Instagramie, insynuując, że Beador, która spotykała się z Janssenem przez cztery lata, nie jest zachwycona tą wiadomością.

Page Six potwierdziło we wtorek, że Bellino i Janssen oficjalnie „spotykają się”, ale nie są jeszcze „chłopakiem i dziewczyną”.

Źródło powiedziało nam, że „wciąż się poznają”, ale jak dotąd „cieszą się” wspólnym czasem.

Page Six wcześniej donosiła, że Bellino i Janssen „szybko się zaprzyjaźnili” po tym, jak w połowie listopada pojawiło się zdjęcie, na którym oboje przytulają się podczas wspólnej kolacji.

Vicki Gunvalson potępiła Alexis Bellino i Johna Janssena za to, że są „śmieszni i spragnieni” randek. Charles Sykes/Bravo via Getty Images
Shannon Beador i Gunvalson są bliskimi przyjaciółkami od czasu wspólnego występu w „Real Housewives of Orange County”. Charles Sykes/Bravo via Getty Images

Tymczasem Bellino i były Beador Janssen mają swoją własną skomplikowaną historię.

59-letnia Beador i 46-letni Bellino nigdy nie zagrali razem w „RHOC”, ale jakakolwiek przyjaźń trafiła na wyboistą drogę po tym, jak były mąż Bellino, Jim Bellino, pozwał Beador i inną członkinię obsady „RHOC” Tamrę Judge o zniesławienie w 2018 roku.

„Shannon jest absolutnie zdruzgotana faktem, że John spędzał czas z Alexis, wiedząc, ile bólu i setek tysięcy dolarów spowodował pozew jej byłego męża”, powiedziało źródło Page Six w listopadzie.

Beador i Janssen spotykali się wcześniej przez prawie cztery lata. shannonbeador/Instagram
„Shannon jest absolutnie zdruzgotana faktem, że John spędza czas z Alexis”, powiedziało nam źródło. Todd Williamson/Bravo via Getty Images

Aby dodać oliwy do ognia, konflikt Bellino i Beador rozgorzał po tym, jak Beador została rzekomo usłyszana, jak „narzekała” na Bellino na kilka godzin przed jej aresztowaniem za jazdę pod wpływem alkoholu i potrącenie we wrześniu.

Bellino początkowo powiedziała TMZ, że „zasmuca” ją, gdy słyszy, że Beador „może żywić negatywne uczucia lub urazę do mnie” i zaprzeczyła, że ma cokolwiek wspólnego z pozwem swojego byłego.

Czytaj również:  Książę Harry, Meghan Markle Netflix show wyemituje w grudniu wbrew doniesieniom

Więcej informacji o reality TV na Page Six

  • Subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn „Housewives Hangover”
  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Jednak informator nadal potępiał Bellino za „uciekanie się do prasy”.

„Shannon nie była nawet w programie z Alexis i była dla niej tylko miła” – dodało źródło. „Alexis jest oczywiście zdesperowana, aby wrócić do programu i wykorzystuje do tego Shannon.”

Page Six potwierdziło, że Janssen i Bellino spotykają się we wtorek. ocricky1010/Instagram

Twierdzili, że cała ta sytuacja pokazała Beador, jak bardzo Janssen jest „żądny sławy” i że umawiał się z nią tylko po to, by „być w centrum uwagi”

Sama Beador trzymała się z dala od tego romansu, ale napisała post o uzdrowieniu z „wielu ran” wkrótce po tym, jak w zeszłym miesiącu zaczęły pojawiać się pogłoski o ich nowym związku. Beador i Janssen rozstali się w listopadzie 2022 roku.

Janssen również nie rozmawiał o swojej nowej kobiecie, ale Bellino wcześniej określiła go jako swojego „nowego przyjaciela” dla Page Six.

Latest Posts

Nie przegap