niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Warner Bros. Discovery’s Max, w tym „House of the Dragon”, pojawi się w Movistar+ w Hiszpanii

HBO Max, usługa streamingowa Warner Bros. Discovery, jest teraz dostępna dla klientów hiszpańskiego streamera Movistar+ z pakietem Ficción Total, poinformowały firmy we wtorek.

„Klienci mogą cieszyć się HBO Max poprzez bezpośredni dostęp za pośrednictwem głównej nawigacji Movistar Plus+ i usługi na żądanie”, powiedzieli. Szczegóły finansowe nie zostały ujawnione.

„W ramach umowy nowa, ulepszona platforma streamingowa Max firmy WBD zostanie udostępniona klientom Movistar+ 21 maja” – powiedzieli partnerzy. „Uruchomienie Max jest naznaczone niecierpliwie oczekiwanym drugim sezonem oryginalnego serialu HBO House of the Dragon, którego premiera w Europie odbędzie się 17 czerwca”

Wśród seriali i filmów HBO Max dostępnych teraz w ramach umowy znajdują się takie tytuły jak The Last of Us, Succession, House of the Dragon, Dune, Wonka i Zack Snyder’s Justice League.

„Tego lata Max będzie jedynym miejscem, w którym będzie można oglądać każdą minutę Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024”, podkreślił również WBD.

Wśród innych nadchodzących programów znajdują się limitowane seriale The Sympathizer, współreżyserowane przez Park Chan-wook i Dona McKellara, z udziałem Sandry Oh i Roberta Downeya Jr, który gra wiele ról.

„Nowa seria Max Originals oparta na popularnych markach Warner Bros. pojawi się w Max, w tym The Penguin i Welcome to Derry (Stephen King’s It)”, powiedział WBD. „Filmy z bogatej biblioteki WB, w tym seria Harry Potter, Paddington, Matrix, Trylogia Mrocznego Rycerza, Joker i Władca Pierścieni, a także przebojowe programy Wszystko w 90 dni, Gorączka złota i Discovery Fixer Upper będą również oferowane.”

Czytaj również:  Pelé, charyzmatyczny mistrz "pięknej gry", umiera w wieku 82 lat

Latest Posts

Nie przegap