13 lipca 2022 | 22:00

Alex Rodriquez jest szczęśliwy tam, gdzie rozstał się z byłą narzeczoną Jennifer Lopez.

Były gwiazdor MLB rozmawiał z Marthą Stewart w środowym odcinku jej podcastu „The Martha Stewart Show” i dał swojej supergwieździe ex nic poza pochwałami.

„Oto co powiem o Jennifer, i mówiłem niektórym moim kolegom tutaj na drugi dzień, ona jest najbardziej utalentowaną istotą ludzką, jaką kiedykolwiek byłem w pobliżu”, powiedział 46-latek. „Najciężej pracująca. I myślę, że jest najwspanialszą wykonawczynią, żywą wykonawczynią w dzisiejszym świecie, która żyje.”

Rodriquez i Lopez po raz pierwszy zaczęli randkować w lutym 2017 roku, ale zakończyli rzeczy cztery lata później, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak trzeci baseman zszedł na jedno kolano.

Alex Rodriguez
Rpdriguez pochwalił Lopez za jej talent i poświęcenie.
Getty Images

„Spójrz, mieliśmy świetny czas”, powiedział, zastanawiając się nad ich związkiem. „Co ważniejsze, zawsze stawialiśmy dzieci na pierwszym miejscu we wszystkim, co robimy”.

Trzykrotny MVP jest ojcem Natashy, 17, i Elli, 14, ze swoją byłą żoną Cynthią Scurtis, podczas gdy piosenkarka „On the Floor” jest matką 14-letnich bliźniaków Emme i Maximilian z byłym mężem Markiem Anthonym.

Jennifer Lopez
W czasie ich rozstania para wydała oświadczenie, w którym napisała, że „zdała sobie sprawę, że jest lepsza jako przyjaciele.”
John Sciulli

Ojciec Rodrigueza opuścił rodzinę, gdy ten miał zaledwie 10 lat, dzieląc się tym, że możliwość wychowywania swoich córek teraz „była największym darem.”

Podczas gdy wydaje się, że para odeszła od swojego związku, nadal „życzą sobie nawzajem i swoim dzieciom wszystkiego co najlepsze.”

Jennifer Lopez and Ben Affleck.
Lopez mówi, że budowanie rodziny z Benem Affleckiem jest „spełniające.”
Future Publishing via Getty Imag

Od tego czasu aktorka „Marry Me” ponownie rozpaliła swoją miłość do Bena Afflecka – z którym była krótko zaręczona w 2004 roku. Wygląda na to, że oboje wrócili do siebie, gdy aktor po raz kolejny zadał pytanie na początku tego roku.

Czytaj również:  Lisa Rinna szczerze o życiu seksualnym z Harrym Hamlinem: "To nie zdarza się tak często