23 czerwca 2022 | 10:53

Jedna dekada w dół.

Aaron Taylor-Johnson i jego żona, Sam Taylor-Johnson, uczcili 10. rocznicę ślubu odnawiając swoje przysięgi.

„My … wyznaliśmy naszą miłość przed naszymi najbliższymi przyjaciółmi i rodziną to było święto miłości i radości!” aktor, 32, powiedział swoim zwolennikom na Instagramie w środę.

„Dekada małżeństwa. To był magiczny niezapomniany dzień, a słońce nie przestało świecić nad nami obojgiem.”

Aaron nazwał siebie „błogosławionym ponad wszelką miarę.”

Gwiazda „Angus, Thongs and Perfect Snogging”, która dzieli córki Wylda, 11, i Romy, 10, z 55-letnim filmowcem, zakończyła: „Sammy jesteś moją miłością, moim życiem, moją bratnią duszą, moją żoną, moim światem!”

Sam Taylor-Johnson and Aaron Taylor-Johnson
„To był magiczny niezapomniany dzień”, aktor pochwalił się za pośrednictwem Instagrama.
Getty Images dla Gucci

W swoim poście Sam nazwała swojego męża „niesamowitym” ojcem dla ich dwójki dzieci, a także jej dwóch córek z poprzedniego małżeństwa – Angelici, 25, i Jessie, 16.

„Dziesięć chwalebnych lat”, trysnęła za pośrednictwem Instagrama. „Kocham cię, kocham cię, kocham cię 💕 miłość podbija wszystko.”

Sam Taylor-Johnson and Aaron Taylor-Johnson
Parę, która wzięła ślub w czerwcu 2012 roku, dzieli 24-letnia różnica wieku.
Elder Ordonez / Splash News

Para, którą dzieli 24-letnia różnica wieku, zawiązała węzeł w czerwcu 2012 roku. Poznali się na planie filmu „Nowhere Boy” w 2008 roku, kiedy Aaron miał 18 lat, a Sam 42.

Małżeństwo duetu spotkało się z „negatywnością” przez lata, gwiazda „Kick-Ass” powiedziała The Telegraph w sierpniu 2019 roku.

„To ich problem i ich kwestie i jakkolwiek postrzegają życie” – powiedział wtedy o hatersach. „Żyję pełnią życia i działam z moich instynktów i z mojego serca, i staram się być tak otwarty, jak to tylko możliwe”.

Kiedy Sam obchodziła swoje 50. urodziny w 2017 roku, Aaron dostał imię aktorki wytatuowane na swojej piersi obok kolibra.

Brytyjska gwiazda ze swojej strony wytatuowała imię męża na swoim obojczyku w czerwcu 2021 roku.

Czytaj również:  Kim Kardashian pokazuje szalone biuro z solarium, niestandardowym manekinem i wersją 3D swojego mózgu