wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

Adele przekłada rezydenturę w Las Vegas z powodu choroby: „To wszystko odbiło się na moim głosie”

Adele ujawniła, że musiała przełożyć kilka koncertów w Las Vegas z powodu choroby, która odbiła się na jej głosie.

Zdobywczyni nagrody Grammy podzieliła się tą wiadomością na swoim Instagramie we wtorek, pisząc: „Niestety, muszę zrobić przerwę w rezydencji w Vegas. Byłam chora pod koniec ostatniego etapu i przez całą przerwę” – kontynuowała. „Nie zdążyłam wrócić do pełni zdrowia przed wznowieniem występów, a teraz znów jestem chora i niestety odbiło się to na moim głosie. Tak więc na polecenie lekarzy nie mam innego wyjścia, jak tylko dokładnie odpocząć”

Wpływ na występy obejmuje wszystkie jej daty w marcu. „Pozostałe 5 weekendów tej trasy zostało przełożonych na późniejszy termin” – dodała. „Opracowujemy już szczegóły, a informacje zostaną przesłane jak najszybciej.”

Adele napisała również w podpisie pod postem: „Kocham Cię, będę za Tobą tęsknić jak szalona i przepraszam za niedogodności.”

W październiku piosenkarka „Easy on Me” ogłosiła, że przedłuża swoją rezydenturę Weekends with Adele w The Colosseum w Caesars Palace od stycznia do czerwca 2024 roku.

Rezydencja miała początkowo rozpocząć się w styczniu 2022 roku, ale jej start został przełożony z powodu opóźnień w produkcji i walki członków zespołu z COVID-19 w tym czasie. Rezydencja ostatecznie rozpoczęła się w listopadzie 2022 roku i trwała do marca 2023 roku, zanim Adele ujawniła kolejny etap, który miał miejsce od czerwca do listopada 2023 roku. Następnie dodała 32 nowe daty w 2024 roku.

Czytaj również:  Minecraft" Jasona Momoa - data premiery 2025 kwietnia w kinach

Latest Posts

Nie przegap