4 lipca 2022 r. | godz. 17:35

Adele ma nadzieję, że w jej przyszłości pojawi się więcej dzieci.

Piosenkarka – która obecnie spotyka się z agentem sportowym Richiem Paulem – omówiła swoje marzenia o powiększeniu potomstwa podczas występu w poniedziałkowym podcaście BBC „Desert Island Discs”.

„Zdecydowanie chciałabym mieć jeszcze parę dzieci”, powiedziała Adele gospodarzowi Lauren Laverne, po tym jak została zapytana o to, jak wyobraża sobie swoje życie za 10 lat.

„Byłoby wspaniale, gdybyśmy mogli. Jeśli nie, mam Angelo. Chcę być po prostu szczęśliwa.”

Adele, 34, dzieli 9-letniego syna Angelo ze swoim byłym mężem, Simonem Koneckim. Dwójka sfinalizowała swój rozwód w kwietniu 2019 roku.

Pomimo ich rozstania, piosenkarka „Easy On Me” przyznała, że współrodzicielstwo z Koneckim, 48, było łatwiejsze niż myślała.

„To nigdy nie było naprawdę trudne, ponieważ jesteśmy tak dobrymi przyjaciółmi. Over my dead body is my kid having a messy divorce in his life”, powiedziała w podcaście.

Adele and Rich Paul
Adele i Paul spotykają się od 2019 roku i od tego czasu zamieszkali razem.
Getty Images

„Nie ma żadnych problemów i nie było żadnych problemów, więc chyba łatwiej było upewnić się, że tak się nie stało. Zostałem z nim pobłogosławiony i jest po prostu najlepszy. Zdecydowanie podszedłem do tego wszystkiego z wdziękiem i myślę, że to naprawdę się opłaciło.”

Jeśli chodzi o jej obecnego chłopaka, Paul, 40, zdecydowanie wie coś lub dwa o współrodzicielstwie, jak również. Agent sportowy doświadczył ojcostwa w „bardzo młodym” wieku, wychowując trójkę dzieci i jednocześnie starając się rozwijać swój biznes.

Paul wcześniej powiedział w profilu dla New Yorkera, że jeśli i kiedy będzie miał więcej dzieci, „nie może się doczekać bycia innym ojcem – bardziej cierpliwym ojcem”.

Czytaj również:  Syn Diddy'ego, King Combs, wypowiada się po tym, jak został zatrzymany podczas federalnego śledztwa w sprawie ojca
Adele
Adele wystąpiła ostatnio w Hyde Parku po odwołaniu swojej rezydencji w Las Vegas.
Gareth Cattermole/Getty Images f

Jak Page Six wcześniej informował, para stała się Instagram-official we wrześniu 2021 roku. Ogłoszenie przyszło wkrótce po tym, jak dwaj byli widziani canoodling w siedzeniach obok siebie na podłodze podczas meczu NBA w lipcu tego roku.

Pomimo ich ostatnich publicznych wyjść, Adele nadal lubi utrzymywać swoje życie jako dziewczyna i matka tak „prywatne” jak to tylko możliwe.

Wokalistka „Someone Like You” powiedziała w podcaście, że „kocha być mamą” i obejmuje to, jak macierzyństwo zmieniło ją na „dobre, złe i dziwne” sposoby. Wyjaśniła również, że jabłko nie spadło zbyt daleko od drzewa, ponieważ jej syn najwyraźniej idzie w jej muzyczne ślady.

Adele and Rich Paul
Adele ma jednego syna, a Paul trójkę dzieci, oboje z poprzednich małżeństw.
Getty Images

„Angelo po prostu zakochał się w muzyce … siadamy i mamy najbardziej intensywne rozmowy o muzyce”, wyjaśniła.

„Siadamy i słuchamy tych piosenek razem i wybieramy je. A kiedy o tym rozmawiamy, on mówi: 'Jak myślisz, co to oznacza?’ Ja na to, 'Nie wiem. To może oznaczać to, to może oznaczać tamto.’ To jest po prostu niebiańskie.”