środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Agencja Johna Ceny próbowała odwieść go od roli w filmie „Barbie”, ale aktor powiedział: „Nie jestem towarem”

Gdyby John Cena posłuchał swojego menadżera, być może nie zagrałby w Barbie Grety Gerwig.

Aktor zagrał syrenę w jednej scenie nominowanego do Oscara filmu. Rola ta była niewielka w porównaniu z niektórymi innymi głównymi postaciami aktorów, a jego menedżer obawiał się, że odbierze mu to inne szanse.

„[Agencja] po prostu kieruje się tym, co wie. A to, co wiedzą, to: „Ten podmiot, ten towar grawituje w kierunku tych rzeczy, powinniśmy pozostać na tym pasie”” – powiedział Cena podczas występu w The Howard Stern Show. „Ale ja nie jestem towarem. Jestem człowiekiem i działam zgodnie z zasadą, że każda okazja jest okazją”

Przypomniał sobie, że czytał scenariusz i bardzo starał się w nim wystąpić, ale był w trakcie produkcji Fast X i nie mógł znaleźć czasu na większą rolę w Barbie. Kiedy skontaktował się z Margot Robbie, która gra w filmie i jest jego producentką, udało jej się znaleźć sposób, aby mógł odegrać rolę w projekcie bez poświęcania zbyt wiele czasu.

„Margot powiedziała: 'Zrobimy z ciebie syrenę. Będziesz w niej przez pół dnia” Tak, jasne” – powiedział. „Ale myślę, że perspektywa z punktu widzenia agencji brzmiała:” To jest poniżej ciebie „, co rozumiem. Ale trzeba też przyznać agencji, że natychmiast się zgodzili, a ja powiedziałem: „Nie, zrobimy to”, ale wszystko, co mogą zrobić, to zaoferować swoje wskazówki. To nie oni ostatecznie dokonują wyboru”

Kontynuował: „Ich wytyczne brzmią: 'Hej, naprawdę, podstępna ekonomia może sprawić, że wypadniesz z tych czołowych miejsc’ Rozumiem to wszystko. Zawsze działałem zgodnie z filozofią, że dobra praca daje ci kolejną szansę”

Barbie stała się największym filmem 2023 roku i zdobyła osiem nominacji do Oscara, w tym za najlepszy film, drugoplanową rolę kobiecą dla America Ferrera, drugoplanową rolę Ryana Goslinga oraz scenariusz adaptowany dla Gerwig i współautora Noah Baumbacha.

Czytaj również:  Dave Chappelle mówi o "ludobójstwie" w Strefie Gazy podczas występu w Abu Zabi

Latest Posts

Nie przegap