sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Amy Robach „chciała umrzeć” po skandalu, przeprowadziła „kontrolę dobrostanu” T.J. Holmesa podczas „roku piekła

Amy Robach i T.J. Holmes uchylają rąbka tajemnicy na temat ich „roku piekła” po skandalu.

W pierwszym odcinku podcastu „Amy & T.J.”, który ukazał się we wtorek, usunięci współprowadzący „GMA3” spojrzeli wstecz na swój związek, który wyszedł na jaw w listopadzie 2022 roku.

50-letnia Robach rozpłakała się, mówiąc słuchaczom, że „chciała umrzeć”, gdy poruszali się po opadzie.

„Były dni, kiedy chciałam umrzeć” – wspomina osoba, która przeżyła raka. „To było coś, czego nigdy wcześniej w życiu nie doświadczyłam.

„Po prostu nie chciałam wstawać” – kontynuowała. „Nie chciałam zobaczyć, jakie nowe nagłówki się tam pojawią.”

W innym miejscu odcinka, Robach stała się emocjonalna, gdy opowiadała o „mrocznym” czasie, którego doświadczyła 46-letnia Holmes po tym, jak ich romans stał się publiczny – co doprowadziło do tego, że przeprowadziła „kontrolę dobrobytu” swojego partnera w „przerażającym” momencie, którego „nigdy nie zapomni.”

Robach „chciał umrzeć”, gdy ich związek trafił na pierwsze strony gazet w 2022 roku. amyandtjpodcast/Instagram
Przeprowadziła „kontrolę dobrostanu” Holmesa w tym „mrocznym” czasie. amyandtjpodcast/Instagram

„Panika” Robach zaczęła się, gdy otrzymała SMS-y od Holmesa „w czasie przeszłym”, a także wiadomości od producentów ABC, którzy „próbowali się z nim skontaktować”.

„Rozhisteryzowana” dziennikarka „tak bardzo bała się, że coś zrobił”, że wraz z ojcem pojechała do mieszkania Holmesa Uberem i weszła do jego pokoju z pomocą portiera.

„Leżałeś rozłożony na łóżku. Podbiegłam do ciebie i powiedziałam: „T.J.”, a ty się nie ruszyłeś” – wspomina Robach. „To było najstraszniejsze, gdy musiałem dotknąć twojego ciała i sprawdzić, czy jesteś ciepły. Tak bardzo się bałem. Byłeś po prostu niespójny.”

Jeśli chodzi o to, jak „skończył w stanie, w którym się znajdował”, Holmes wyjaśnił: „Tego dnia zasadniczo wyszedłem z pracy i piłem wódkę. Nie przestawałem przez kilka godzin i wziąłem, kto wie, ile chwastów.”

Usunięci współprowadzący „GMA3” są teraz „szczęśliwsi niż kiedykolwiek” po skandalu. Ben Trivett/Shutterstock

Duet, który udowodnił, że nadal jest silny dzięki wspólnemu półmaratonowi i niedawnemu debiutowi na czerwonym dywanie, zapewnił słuchaczy, że są „szczęśliwsi niż kiedykolwiek” i „zakochani”.

Czytaj również:  Barstool Sports idzie do Hollywood z ogromną umową UTA dla "całej marki

Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

W rzeczywistości „najlepsi przyjaciele” dali do zrozumienia, że ich związek jest „silniejszy i lepszy”, ponieważ „planują wspólne życie” po skandalu.

Szeroko zakrojony odcinek ukazał się w rocznicę dnia, w którym para została zawieszona w pracy.

Duet, który zaprzeczył zdradzie swoich byłych małżonków, „planuje wspólne życie” Instagram/, ajrobach

W tym czasie Robach i Holmes byli małżeństwem odpowiednio z Andrew Shue i Marilee Fiebig – choć zaprzeczali, że mieli romans, wyjaśniając, że te związki zostały zakończone, gdy zostali „ujawnieni” jako para.

Byli pracownicy ABC, którzy od tamtej pory nie wypowiadali się publicznie na temat skandalu, określili się we wtorek jako „ludzie, którzy stracili pracę, którą kochają, ponieważ się kochają.”

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest w trudnej sytuacji emocjonalnej lub rozważa samobójstwo, zadzwoń do National Suicide Prevention Lifeline pod numer 1-800-273-TALK (8255).

Latest Posts

Nie przegap