niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Angelina Jolie i rzadko widywana córka Vivienne, 15, uczestniczą w otwarciu musicalu „The Outsiders” na Broadwayu

Do Angeliny Jolie na czerwonym dywanie dołączyła w czwartek wieczorem jej 15-letnia córka Vivienne Jolie-Pitt, aby wziąć udział w broadwayowskiej premierze nowego musicalu „The Outsiders.”

Duet matka-córka przeszedł razem po dywanie w nowojorskim teatrze Bernard B. Jacobs Theatre po wspólnej pracy nad spektaklem, w którym Jolie przyjęła rolę współproducentki, a Vivienne pełniła rolę asystentki.

Angelina Jolie przeszła po czerwonym dywanie ze swoją 15-letnią córką Vivienne Jolie-Pitt w czwartkowy wieczór na Broadway’owską premierę nowego musicalu „The Outsiders” Bruce Glikas/Getty Images

Zdobywczyni Oscara, 48-letnia aktorka, na tę wielką noc założyła połyskującą złotą sukienkę o długości do podłogi z jasnobrązową peleryną. Ponadwymiarowe geometryczne metaliczne kolczyki dodały dodatkowego blasku, a czerwone usta nadały stylizacji koloru.

Aktorka była współproducentką show, podczas gdy Vivienne pełniła rolę asystentki. REUTERS
Słynna nastolatka wystąpiła w niebieskim kombinezonie w parze z Justinem Levine, który jest autorem książki, muzyki i tekstów. REUTERS

Vivienne, którą widziano na zakupach z matką w Nowym Jorku w weekend, wybrała ciemnoniebieski kombinezon z jasnoniebieskimi trampkami na czerwony dywan. Jej sięgające ramion włosy zostały rozpuszczone, a ich przednia część została odsunięta od twarzy i założona za uszy.

Nastolatka była bliźniaczką Justina Levine’a, który częściowo stoi za książką, muzyką i tekstami serialu. On również miał na sobie kombinezon i pozował z Jolie i Vivienne.

Przed premierą, Jolie powiedziała People, że współprodukowała musical po tym, jak jej córka „widziała kilka razy wczesne warsztaty” i zachęciła ją do sprawdzenia tego. Vivienne pracowała przy projekcie jako asystentka-wolontariuszka.

„Była tam, aby pomóc w każdy możliwy sposób i nauczyła się tak wiele od Justina Levine’a i całego zespołu kreatywnego” – zachwycała się.

Gwiazda „Turysty” zachwyciła w złotej sukni noszonej pod jasnobrązową peleryną. Charles Sykes/Invision/AP
Zachwycała się pracą z córką przed musicalem. Bruce Glikas/Getty Images
„Była tam, aby pomóc w każdy możliwy sposób i nauczyła się tak wiele od Justina Levine’a i całego zespołu kreatywnego” – powiedziała People. Bruce Glikas/Getty Images

Vivienne zagrała także u boku swojej matki w filmie „Maleficent” z 2014 roku.

„Viv przypomina mi moją matkę w tym, że nie skupia się na byciu w centrum uwagi, ale na byciu wsparciem dla innych twórców”, Jolie napisała o niej w zeszłorocznym oświadczeniu.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Jest bardzo troskliwa i poważnie podchodzi do teatru i ciężko pracuje, aby jak najlepiej zrozumieć, jak się do tego przyczynić.”

Czytaj również:  Angelina Jolie i jej 20-letni syn Pax podczas rzadkiej kolacji w drogiej restauracji sushi w Los Angeles

Oprócz Vivienne, Jolie i jej były mąż Brad Pitt mają brata bliźniaka, Knoxa, a także Maddoxa, 22 lata, Paxa, 20 lat, Zaharę, 19 lat i Shiloh, 17 lat.

Duet matka-córka został sfotografowany podczas weekendowych zakupów w Nowym Jorku. TheImageDirect.com
Pozostałe dzieci Jolie nie pojawiły się na premierze. FilmMagic
Ze swoim byłym mężem, Bradem Pittem, ma pięcioro innych dzieci, w tym brata bliźniaka Vivienne, Knoxa. WireImage

Była para jest nadal uwikłana w gorzki spór sądowy wynikający z ich rozstania w 2016 roku.

Ostatnio Jolie twierdziła, że aktor „Babylon” znęcał się nad nią kilka razy przed niesławnym incydentem w prywatnym samolocie w 2016 roku.

Pitt odparł i złożył wniosek o ujawnienie większej liczby umów o zachowaniu poufności, które zawarła z osobami trzecimi – w tym ze swoim osobistym personelem – aby sprawdzić, czy zmusiła ich do milczenia na temat tego, czego byli świadkami w ich małżeńskiej rezydencji.

Latest Posts

Nie przegap