niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Anne Hathaway wezwana do „niegrzecznego” zachowania, gdy wideo z jej machaniem do fanów wywołuje debatę

Wideo, na którym Anne Hathaway odrzuca możliwość zrobienia sobie zdjęcia z fanami, wywołało wśród jej zwolenników dyskusję na temat tego, czy była „niegrzeczna”

Wirusowy klip opublikowany na X z 2022 roku pokazał gwiazdę „Diabeł ubiera się u Prady” krótko wchodzącą w interakcję z fanami podczas spaceru do samochodu po pokazie mody Valentino we Włoszech.

Widziano ją, jak po włosku mówi do hałaśliwego tłumu, aby był „spokojny”, jednocześnie gestykulując, aby się uspokoili.

„Nie mogę robić zdjęć ze wszystkimi” – powiedziała Hathaway. „Ale będę tu stać i machać, jeśli chcesz zrobić zdjęcie. Nie mogę się podpisać, jest was zbyt wielu.”

„Mi dispiace [Przykro mi], ale chcę, żebyś coś miał, więc jeśli chcesz, po prostu trochę pomacham. Dziękuję za zrozumienie.”

Aktorka przeprosiła następnie innego fana za to, że nie mogła zrobić sobie zdjęcia, ponieważ musiałaby je zrobić ze wszystkimi innymi.

Klip z 2022 roku pokazuje gwiazdę „Pamiętników księżniczki” wyjaśniającą fanom, dlaczego nie mogła zrobić sobie z nimi zdjęcia, gdy opuszczała pokaz mody Valentino we Włoszech. modestoiiibanzon/TikTok

Klip, który pojawił się ponownie, wywołał debatę wśród fanów na temat tego, czy 41-letnia Hathaway była rozsądna.

„Wygląda na uprzejmą. Mogła po prostu odejść i ich zlekceważyć” – napisała jedna z osób na X.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Bardzo uprzejmy. Gwiazdy nie są zobowiązane do angażowania się w kontakt z fanami” – dodał inny.

„Przynajmniej zrobiła to łaskawie” – wtrąciła się trzecia osoba, podczas gdy inna dodała: „Bardzo uprzejma, z łatwością mogła ich zignorować.”

„Nie mogę robić zdjęć ze wszystkimi. Ale stanę tutaj i pomacham, jeśli chcesz zrobić zdjęcie. Nie mogę się podpisać, jest was zbyt wielu” – powiedziała. modestoiiibanzon/TikTok

Podczas gdy większość fanów zgodziła się, że nie było nic złego w „pełnej szacunku” reakcji aktorki „Pamiętników księżniczki”, inni się z tym nie zgodzili.

„Biorąc pod uwagę, ile czasu zajęło jej protekcjonalne zachowanie, mogła podpisać i zrobić zdjęcia. Była niepotrzebna” – napisał użytkownik X.

Czytaj również:  Sarah Ferguson cytuje królową Elżbietę II na pomniku Lisy Marie Presley

„Głównie protekcjonalna”, zgodził się inny.

„Niegrzeczny i sztucznie uprzejmy w tym samym czasie”, napisał trzeci.

„Mi dispiace [Przepraszam], ale chcę, żebyś coś miał, więc jeśli chcesz, po prostu trochę pomacham. Dziękuję za zrozumienie” – dodała. Getty Images

Hathaway nie jest obca nienawiść w Internecie i była szczera na temat nacisków, które otrzymała w przeszłości, zwłaszcza gdy zdobyła kilka nagród w 2013 roku za rolę w „Les Misérables”

W tamtym czasie gwiazda „Stażystki” przyznała, że nauczyła się omijać portale informacyjne znane z tego, że ją atakują, aby uniknąć bycia „zaskoczoną” artykułem, którego nie chciała widzieć na swój temat.

Podczas okładki Elle’s Women in Hollywood w 2022 roku, aktorka dalej zastanawiała się nad dawną erą „Hathahate”, wyjaśniając, że nauczyła się patrzeć poza nią.

Hathaway wyjaśniła również fanowi, że czuje, że musiałaby robić zdjęcia ze wszystkimi, gdyby zrobiła wyjątek dla jednego. Getty Images

„Staram się nie bać tego, co mogą powiedzieć inni i po prostu skupiam się na cieszeniu się życiem.”

Później szczegółowo opisała swój proces radzenia sobie na imprezie Elle’s Women in Hollywood, dodając: „Miała okazję spojrzeć na język nienawiści z nowej perspektywy”

„Kiedy twój ból, który sam sobie zadałeś, nagle zostaje w jakiś sposób wzmocniony, powiedzmy, z pełną głośnością w Internecie … To jest coś” – kontynuowała Hathaway.

Podczas gdy większość twierdziła, że aktorka była rozsądna, inni się z tym nie zgadzali. GC Images

„Kiedy stało się to, co się stało, zdałam sobie sprawę, że nie chcę mieć nic wspólnego z tą linią energetyczną” – kontynuowała.

„Na jakimkolwiek poziomie. Nie tworzyłbym już sztuki z tego miejsca. Nie zajmowałbym już dla niego miejsca, nie żyłbym w strachu przed nim, ani nie mówiłbym jego językiem z jakiegokolwiek powodu.”

Gwiazda „Intern” dodała: „Nienawiść wydaje mi się przeciwieństwem życia”, w którym „nic nie może prawidłowo rosnąć.”

Latest Posts

Nie przegap