poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Audiochuck zatrudnia Jasona Hocha z Imperative Entertainment do uruchomienia sieci podcastów

Audiochuck, firma medialna stojąca za hitowym podcastem Ashley Flowers Crime Junkie, zatrudniła Jasona Hocha, aby poprowadził nowo utworzoną sieć podcastów skupiającą się na programach audio premium w wielu gatunkach.

Hoch był ostatnio prezesem ds. podcastów w Imperative Entertainment (Triangle of Sadness, Killers of the Flower Moon), gdzie uruchomił 23 oryginalne serie; najważniejsze projekty to Boomtown, koprodukcja z Texas Monthly , która ma zostać zaadaptowana przez Yellowstone twórcę Tylera Sheridana pod nazwą Land Man , oraz Elizabeth the First, 10-odcinkowy serial o Elizabeth Taylor, którego narratorką jest Katy Perry. Przed podjęciem pracy w Imperative, Hoch był chief content officer w HowStuffWorks.

W Audiochuck, Hoch będzie pełnił funkcję CEO i chief creative officer sieci WAVLAND. Będzie służył jako producent przy nadchodzących projektach dla WAVLAND, z których pierwsze mają się ukazać przed końcem roku. Hoch będzie podlegał CEO Audiochuck Kevinowi Millsowi.

„Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do Ashley i jej nienagannego zespołu w Audiochuck” – powiedział Hoch w oświadczeniu. „To niesamowita okazja, aby dostarczać dokumenty non-fiction, dramaty i prawdziwe kryminały w skali z niesamowitymi twórcami. Podejmowanie mniej uczęszczanych dróg zawsze było znakiem rozpoznawczym mojej kariery i zamierzam podróżować po kraju z naszym zespołem, aby opowiadać te historie jak nigdy dotąd.”

Jako część umowy Audiochuck z SiriusXM, SXM Media, gigant radia satelitarnego, będzie zarządzać globalnymi prawami sprzedaży reklam do wszystkich programów produkowanych dla sieci WAVLAND.

Czytaj również:  Fuzja Warner Bros. Discovery-Paramount? Wall Street ma poważne wątpliwości co do transakcji

Latest Posts

Nie przegap