środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Beanie Feldstein, Jane Lynch odchodzą z broadwayowskiej „Funny Girl

Producenci broadwayowskiego Funny Girl ogłosili w środę, że gwiazdy Beanie Feldstein i Jane Lynch wkrótce odejdą.

W oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych, zespół spektaklu podzielił się informacją, że dwie wykonawczynie opuszczą produkcję 25 września. Feldstein ogłosiła 6 czerwca, że nie będzie brać udziału w przedstawieniach po pozytywnym badaniu na obecność COVID-19.

„Beanie wraca jutro!” – napisano w środę na oficjalnym koncie serialu na Twitterze. „Pozostało 14 tygodni, aby zobaczyć Beanie Feldstein & Jane Lynch teraz do 25 września. Bądźcie na bieżąco z dodatkowymi wiadomościami o castingu, aby dołączyć do Ramina Karimloo & Jareda Grimesa i zespołu Funny Girl.”

Spektakl, który został otwarty 24 kwietnia, został nominowany do jednej nagrody Tony podczas ostatniej ceremonii 2022, dla aktora fabularnego Grimesa. Występują w nim Feldstein jako aktorka Fanny Brice; Lynch jako mama Fanny, pani Rosie Brice; Grimes jako Eddie Ryan; oraz Karimloo jako Nick Arnstein.

Oryginalna produkcja Funny Girl’na Broadwayu została otwarta 26 marca 1964 roku i trwała do lipca 1967 roku. W tym czasie zdobyła osiem nominacji do nagrody Tony, w tym za najlepszy musical i najlepszą aktorkę pierwszoplanową dla Barbry Streisand jako Fanny.

Późniejsza adaptacja filmowa reżysera Williama Wylera z 1968 roku zdobyła osiem nominacji do Oscara i zwycięstwo dla Streisand w jej debiucie na dużym ekranie.

Beanie wraca jutro! pozostało 14 tygodni, aby zobaczyć Beanie Feldstein & Jane Lynch teraz do 25 września. Bądźcie na bieżąco z dodatkowymi informacjami o castingach, które dołączą do Ramina Karimloo & Jareda Grimesa i zespołu Funny Girl. pic.twitter.com/YOmtoUsFm9

– Funny Girl na Broadwayu (@FunnyGirlBwy) 15 czerwca 2022

Czytaj również:  Adam Wade, piosenkarz, aktor i pionierski gospodarz programów rozrywkowych, zmarł w wieku 87 lat

Latest Posts

Nie przegap