13 października 2022 r. | 18:38

Beyoncé śpiewa „don’t be funny with my money, honey” na swojej płycie „Renaissance” – i bierze to sobie do serca!

Po tym jak projektant mody i sztuki Nusi Quero oskarżył jej stylistę, Marni Senofonte, że nie zapłacił mu za pracę nad albumem, publicysta Beyoncé zakwestionował „głęboko niepokojące” twierdzenia.

„Jest głęboko niepokojące, że projektant Nusi Quero zamieścił szkodliwe stwierdzenia na temat Marni Senofonte dotyczące braku zapłaty za wykonaną pracę. W rzeczywistości został on opłacony za swoją pracę i istnieje dowód wszystkich dokonanych płatności” – twierdzą.

Reprezentant Beya powiedział nam: „Byliśmy w komunikacji z jego zespołem i były trzy płatności dokonane dla niego. Pierwsza płatność została dokonana 9 maja 2022 roku.”

Quero wziął na Instagram na początku tego tygodnia i blasted Senofonte za rzekome stiffing go na wynagrodzenie za pracę nad albumem, w tym jego okładki.

„Jako stylista dla B, naprawdę oczekiwałem najlepszego od ciebie i twojego zespołu”, powiedział w liście otwartym. „Ale ponieważ nie odpowiedziałeś na teksty i e-maile. Przypuszczam, że jest to ostateczne miejsce, które mogę wykorzystać przed środkami prawnymi, aby rozliczyć swoje zaległe salda, że jesteś winien mi i mojemu współpracownikowi przez około 3 miesiące”, twierdził dalej.

Nusi Quero
Quero złożył te roszczenia na mediach społecznościowych, ale od tego czasu usunął posty.
Instagram/nusi_quero

Quero twierdził: „Marni wpłaciła mi 50-procentową zaliczkę za jedną z trzech prac, (nie chodzi o okładkę albumu), nic więcej, i minął ponad miesiąc, zanim nam ją przekazała” I chociaż przyznał, że był problem z jego bankiem, to twierdził, że został on natychmiast naprawiony.

Rep Beyonce powiedział nam, że jego oskarżenia są całkowicie fałszywe i potwierdził, że były problemy z jego bankiem.

Marni Senofonte
Beyoncé’s rep defended stylist Marni Senofonte.
Instagram/marnixmarni

Na przykład „druga płatność, pięćdziesiąt procent zaliczki na poczet uzgodnionego kosztu, została dokonana za pośrednictwem przelewu w dniu 8 lipca 2022 roku. Trzecia i ostatnia płatność została zwrócona, gdy zmienił swój numer konta. Został zwrócony jako nieważny numer konta na podstawie błędu z jego strony”, powiedział rep.

Czytaj również:  Channing Tatum podobno kazał wyrzucić gości z londyńskiej restauracji

„Po uporczywej i wyczerpującej komunikacji w celu uzyskania prawidłowych informacji na jego koncie i dwóch nieudanych próbach przelewu, fizyczny czek został wysłany do niego w celu dokonania ostatecznej płatności w dniu 29 września 2022 roku”, dodali.

W czwartek Quero usunął swój post i Stories z Instagrama.

Nie odpowiedział na prośby o komentarz.