czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Bill Skarsgard szuka zemsty w pierwszym zwiastunie „The Crow

Po latach przestojów i startów, The Crow reboot w końcu leci i ma teraz pierwszy zwiastun, aby to udowodnić.

Bill Skarsgard gra główną rolę w filmie, który koncentruje się na mężczyźnie, który zostaje zamordowany wraz ze swoją narzeczoną, ale otrzymuje nadprzyrodzone moce, aby szukać zemsty.

The Crow rozpoczął swoje życie jako komiks, w którym James O’Barr zadebiutował w 1989 roku. Jego popularność wzrosła wraz z kultowym filmem, w którym główną rolę zagrał nieżyjący już Brandon Lee, który zginął tragicznie w wypadku na planie podczas kręcenia filmu. Później pojawiło się wiele sequeli, w tym The Crow: Miasto Aniołów (1996), The Crow: Zbawienie (2000) i The Crow: Wicked Prayer (2005).

Ale obecny reboot zajął prawie 20 lat, aby ruszyć z miejsca, z wieloma gwiazdami i filmowcami, którzy przychodzili i odchodzili. Blade Stephena Norringtona podjął się w pewnym momencie, podczas gdy F. Javier Gutiérrez (Before the Fall) i gwiazda Luke Evans próbowali przełamać klątwę w innym momencie. Corin Hardy (The Nun), Jason Momoa i Sony byli związani pod koniec 2010 roku, ale Momoa odszedł w 2018 roku.

Nowy film pochodzi od Ruperta Sandersa i występują w nim również FKA Twigs, Danny Huston, Laura Birn, Sami Bouajila i Jordan Bolger. Autorami scenariusza są Zach Baylin i Will Schneider. Produkcją zajęli się Victor Hadida, Molly Hassell, John Jencks, nieżyjący już Samuel Hadida i Edward R. Pressman.

Lionsgate nabyło projekt w zeszłym roku.

„Oryginalny film pozostawił niezatarty ślad w naszej kulturze, która żyje dalej” – powiedzieli producenci we wspólnym oświadczeniu. „Jesteśmy podekscytowani, że możemy wprowadzić nową adaptację dla dzisiejszych widzów, która szanuje to dziedzictwo. Rupert po mistrzowsku wprowadził nowe wymiary, aby stworzyć współczesny wszechświat dla tej ponadczasowej sagi o nieśmiertelnej miłości i nie możemy się doczekać, aby podzielić się tą wizją z widzami filmu.”

Czytaj również:  gwiazdy 'Powrotu do przyszłości' Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Lea Thompson i Tom Wilson spotykają się ponownie

The Crow trafi do kin 7 czerwca.

Latest Posts

Nie przegap