sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Britney Spears dziwacznie twierdzi, że jedzenie smakuje „pysznie” z „niewielką domieszką trucizny”

Britney Spears
Britney Spears była zaskoczona odkryciem, jak bardzo uwielbia smak „trucizny”.Britney Spears/ Instagram

Czy ona nie wie, że to jest toksyczne?

Britney Spears podzieliła się w dziwacznym poście na Instagramie we wtorek, że niedawno odkryła, jak apetyczna może być odrobina „trucizny”.

„To znaczy, zaledwie rok temu byłam w stanie pić koktajle i wciąż jestem w szoku, ponieważ nie miałam pojęcia, jak pyszne jedzenie może smakować z niewielką ilością trucizny !!!” piosenkarka „Womanizer” podpisała rysunek dwóch kobiet siedzących w kieliszkach koktajlowych.

Nie jest jasne, czy porównywała alkohol do trucizny.

42-letnia Spears sarkastycznie napisała, że „wcale nie jest zgorzkniała” po tym, jak jej ojciec, Jamie Spears, zabronił jej spożywania alkoholu podczas 13-letniej opieki konserwatorskiej, która zakończyła się w listopadzie 2021 r.

„Nie uważam, że podejmowanie złych decyzji w imieniu mojej rodziny uniemożliwiło mi to przez 15 lat !!!” napisała. „Nie uważam tego za demoralizujące ani niewiarygodnie okrutne !!!”

„Nie miałam pojęcia, jak pysznie smakuje jedzenie z niewielką ilością trucizny !!!” napisała. britneyspears/Instagram

Aktorka „Crossroads” powiedziała, że była w stanie nauczyć się, jak właściwie kochać dzięki sposobowi, w jaki traktowali ją członkowie jej rodziny.

„Nauczyłam się od nich dokładnie, co to znaczy naprawdę KOCHAĆ !!!” napisała.

Britney zakończyła swoją zawiłą wiadomość, pytając swoich 42,4 miliona obserwujących: „Co pijecie dziś wieczorem ??? Mam nadzieję, że potraficie PRZECZYTAĆ MENU !!!”

Spears powiedziała, że zaczęła pić ponownie rok temu. Britney Spears/Instagram
Jej rodzina nie pozwalała jej pić przez 15 lat. britneyspears/Instagram

Zdobywczyni Grammy poróżniła się ze swoimi rodzicami, Jamiem i Lynne Spears, a także ze swoją siostrą, Jamie Lynn Spears, po tym, jak nazwała to „obraźliwym” porozumieniem prawnym.

Oprócz tego, że jej majątek o wartości 60 milionów dolarów był kontrolowany przez jej ojca, Britney zeznała, że była zmuszana do stosowania kontroli urodzeń i zabroniono jej wychodzenia za mąż, wśród innych zarzutów.

Czytaj również:  Harrison Butker broni kontrowersyjnej przemowy inauguracyjnej: "Katolickie wartości są znienawidzone przez wielu

For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Podczas gdy nadal jest na uboczu z Jamie, 71, i Jamie Lynn, 32, Britney ponownie spotkała się z mamą w maju 2023 roku i ponownie w grudniu.

Piosenkarka „Gimme More” przyznała się do nadużywania alkoholu w przeszłości. Przyznała, że była „pijana” i „znudzona”, kiedy poślubiła swojego przyjaciela z dzieciństwa Jasona Alexandra w Las Vegas w 2004 roku.

13-letnia opieka nad gwiazdą pop zakończyła się w 2021 roku. Britney Spears / Instagram

Britney podzieliła się również w swoim pamiętniku „The Woman in Me”, który trafił do sklepów w październiku, że ona i jej mama, lat 68, „piły daiquiris”, gdy wykonawczyni była „w ósmej klasie”

Księżniczka Popu przyznała się również do używania Adderallu jako „narkotyku z wyboru”, gdy imprezowała w połowie 2000 roku.

„[To] sprawiło, że byłam na haju, tak, ale o wiele bardziej pociągające było to, że dało mi to kilka godzin poczucia mniejszej depresji” – napisała w swojej bombastycznej książce.

Latest Posts

Nie przegap