10 maja 2023 r. |11:37

Britney Spears popijała napoje energetyczne i nie spała przez „trzy kolejne dni”, jak wynika z nowego raportu.

Piosenkarka „Womanizer” rzekomo pije Red Bulla, Celsjusza i inne napoje zawierające kofeinę „non stop”, co nie jest rzadkością u osób z chorobami psychicznymi, donosi TMZ w środę.

Źródła twierdziły, że Spears pije tak dużo kofeiny, że czasami nie śpi przez kilka dni.

Gospodarz „Celebrity Rehab” Dr Drew Pinksy powiedział również, że ludzie, którzy zmagają się ze swoim zdrowiem psychicznym pragną „haju”, który zapewniają im napoje kofeinowe.

Przedstawiciel Spears nie odpowiedział natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

britney spears with her hands above her head
Britney Spears podobno wypija kofeinowe napoje „na galon”.

Nadchodzący specjalny program telewizyjny TMZ, „Britney Spears: Cena wolności”, będzie szczegółowo opisywać życie gwiazdy pop w ciągu półtora roku od momentu uwolnienia jej spod opieki konserwatora.

Jego zwiastun zdradza również wewnętrzne spojrzenie na 41-letnie małżeństwo Spears z Samem Asghari, nieudaną interwencję, jej rodzinne waśnie i więcej.

Redaktor zarządzający strony Fabian Garcia twierdził, że Spears raz „dostała fizyczny” z Asghari, podczas gdy producent wykonawczy Harvey Levin twierdził, że jej małżeństwo jest w „głębokich kłopotach.”

britney spears drinking a beverage with a friend
Nowy specjalny program telewizyjny będzie szczegółowo opisywał życie gwiazdy pop od momentu uwolnienia jej spod opieki konserwatorskiej.
Britney Spears/Instagram

The special will also „reveal concern among those closest to her that she’s a danger to himself and others”, according to a press release.


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Jednak Spears wcześniej zestrzelił raport TMZ, że „prawie umarł” po odwołaniu jej interwencji w lutym.

„Mam na myśli, że w pewnym momencie wystarczy”, napisała na Instagramie. „Prawdopodobnie będę musiała przestać zamieszczać posty na Instagramie, bo chociaż lubię to robić, to oczywiście jest wiele osób, które nie życzą mi dobrze !!!”

Czytaj również:  Amy Robach i T.J. Holmes dzielą się intymnymi wspomnieniami, zastanawiając się nad rokiem 2023: "Prawdziwi my
britney spears posing with the ocean in the background
Gwiazda pop zaprzeczyła, że jest z nią coś nie tak.
Instagram/@britneyspears

Wykonawczyni „Me Against the Music” powiedziała, że nie była „zaskoczona” pogłoskami, ale utrzymywała, że robi „co może”.

„Jak mój hubby mówi najlepiej: nie wierz we wszystko co czytasz!!!” zakończyła swój post. „All that love right back at ya.”

Źródła wcześniej powiedziały Page Six, że zaniepokojone osoby w wewnętrznym kręgu Spears prowadziły rozmowy, aby spróbować nakłonić ją do leczenia.

Jednak słyszeliśmy, że plan został ostatecznie udaremniony, ponieważ został uznany za „niepotrzebny.”

Spears podobno spotkała się z lekarzem, a spotkanie przebiegło „dobrze.”