3 sierpnia 2022 | 9:01pm

Lisa Rinna zrugała Sutton Stracke za próbę „upokorzenia” jej i Harry’ego Hamlina po tym, jak nazwała ich niewdzięcznikami.

Podczas środowego odcinka „The Real Housewives of Beverly Hills”, południowa społeczniczka po raz kolejny twierdziła, że Rinna i jej mąż nigdy nie podziękowali jej za to, że byli jej gośćmi na dorocznym charytatywnym przyjęciu Eltona Johna z okazji Oscarów zeszłej jesieni.

Była modelka, która przyznała się do bycia odurzoną, powiedziała, że Stracke próbowała „f-king f-k i upokorzyć” jej rodzinę swoimi oskarżeniami.

„Walcz ze mną ile wlezie, ale nie wspominaj o moich dzieciach ani o moim mężu, koniec, kropka,” Rinna, 59, krzyczała na swoją gwiazdę, podczas gdy reszta „Housewives” patrzyła.

„A jeśli to zrobisz, przyjdę po ciebie do końca dni. Jeśli przyjdziesz po mojego męża i dzieci, to cię upoluję!”

Pomimo tego, że Stracke przepraszał raz po raz, modelka kontynuowała w swoim rantu: „Próbowałeś nas upokorzyć. Ale upokorzyłeś siebie. Nie upokorzyłeś żadnego z nas … Wyglądałeś jak f-king fool, kiedy to zrobiłeś. Upokorzyłeś siebie i mnie, Harry’ego, i organizację charytatywną dziesięciokrotnie, więc przygotuj się na to.”

A photo of Sutton Stracke looking shocked
Gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” Lisa Rinna oskarżyła współpartnerkę Sutton Stracke o próbę „upokorzenia” jej podczas gorącej kłótni w środowym odcinku.
Bravo
Lisa Rinna talking on
Rinna zagroziła, że „upoluje” każdego, kto zadziera z nią i jej rodziną.
Bravo

Wcześniej w tym sezonie, Rinna i 50-letnia Stracke pokłócili się po tym, jak projektantka mody twierdziła, że modelka i jej mąż nie docenili tego, że zapłaciła za ich miejsca na imprezie oscarowej. I mimo, że dzień przed walką wszystko zostało wyjaśnione, Rinna nadal miała z tym problem.

„Nie zrobiłem tego celowo,” Stracke powiedział Rinnie podczas ich walki. „Nie miałem pojęcia, jak bardzo cię to zrani.”

Rinna powiedziała, że musi być „powód, dla którego chcesz mnie skrzywdzić” i poprosiła Stracke’a, by „pomyślał o tym przez pięć pieprzonych sekund.”

Sutton Stracke looking shocked on
Stracke był zszokowany, że Rinna nadal była tak zła, kiedy pozornie załatwili sprawy dzień wcześniej.
Bravo

„To ty jesteś na mnie zła, nie jest odwrotnie” – odparła Stracke. „Rozmawialiśmy o kwestii przebaczenia – to nie brzmi tak, jakbyś mi wybaczył. Zrobiłem to w przewrotnym momencie”

Czytaj również:  Uwielbiana przez gwiazdy maseczka Laneige Lip Sleeping Mask właśnie zyskała nowy, letni smak

Rinna postanowiła jednak wyśmiać południowy akcent swojej współgwiazdy.

„Mówisz z obu stron swoich ust”, odparł Stracke, co natychmiast rozwścieczyło Rinnę.

„Wiesz co? F-k you get out of my house,” Rinna zawołała, pozostawiając wiele pań w osłupieniu. „Jeśli masz zamiar mówić w ten sposób, powinieneś wyjść”.

Stracke pozornie zlekceważyła banicję, ponieważ nadal siedziała i dodała w swoim wyznaniu, że Rinna była po prostu „mydlaną [opera] aktorką.”

Erika Jayne sitting down and looking while filming
Erika Jayne, która była obecna podczas walki, pozostała cicho.
Bravo

W swoim własnym konfesjonale Rinna przyznała: „Nie wiem, dlaczego to mnie tak denerwuje. To wciąż jakaś niesprawiedliwość”.

„To wciąż Sutton nie jest szczera w kwestii tego, dlaczego naprawdę to zrobiła. Sutton udaje głupią. Ona dokładnie wie co robi. To jest bardzo bardzo bardzo frustrujące.”

Garcelle Beauvais staring while filming
Garcelle Beauvais również uważnie przyglądała się walce tych dwojga.
Bravo

Stracke wcześniej powiedziała Page Six, że ona i Rinna mają „własną, wyjątkową przyjaźń.”

„Spójrz, Lisa i ja mamy naszą własną, specjalną relację,” powiedziała. „I nic na to nie poradzę, uwielbiam ją.”

Kontynuowała: „Mogłaby mnie nienawidzić, ale ja nadal ją kocham.”

„The Real Housewives of Beverly Hills” emitowane jest w środy o 20:00 ET na Bravo.