21 lipca 2022 | 15:08

To Britney Spears, suko!

Gwiazda popu w czwartek po raz kolejny skorzystała z mediów społecznościowych, aby podzielić się serią zdjęć, na których pozuje nago w swoim pokoju hotelowym w Londynie.

W jednym z seksownych zdjęć udostępnionych na Instagramie, Spears, 40, złapała się za policzki, gdy pokazała swój tył – używając różnych emojis, aby zachować zdjęcia PG.

„Serce czy kwiat??? 🌹🌹💕💕💕”, zapytała swoich zwolenników, odnosząc się do emotikonów użytych do zamazania jej aktywów.

Britney Spears naked in bed.
Britney Spears rozebrała się i pozowała do zdjęć podczas pobytu w hotelu w Londynie.
britneyspears/Instagram

Na kolejnych zdjęciach piosenkarka „Toxic” obejmowała rękami swoje piersi, gdy uderzała duszne pozy na swoim pluszowym łóżku. Miała na sobie tylko naszyjnik i turkusowe stringi z nadrukiem leoparda, które najwyraźniej kupiła w Meksyku.

„Budząc się w Londynie 🇬🇧 z moimi stringami Cabo 🙈 !!!” podpisała drugi post, w którym podzieliła się również zdjęciem siebie leżącej na brzuchu z tatuażem na plecach na pełnym ekranie.

„ALRIGHT ALRIGHT ALRIGHT 🌹🌹🌹”, napisała w innym.

Na podobnym zdjęciu miała na sobie tę samą dziką bieliznę, gdy zakrywała klatkę piersiową rękami, ale pozwoliła wysunąć się sutkowi i ocenzurowała go czerwonym emoji serca.

Britney Spears wearing just a thong in bed.
Użyła rąk i emoji, by zakryć swoje nagie piersi.
britneyspears/Instagram

„Not sure … tea 🫖 or coffee ☕️🤔 ????” podpisała rasowy post.

Gwiazda popu zażartowała również z długości, jakie przeszła, aby uwiecznić swoją sesję zdjęciową.

„Trzymałam mój telefon w górze z książką i pilotem, żeby zrobić to ….🙈🙈”, podzieliła się Spears.

Piosenkarka podzieliła się swoją odkrywczą serią zdjęć zaledwie kilka dni po tym, jak zaśpiewała nowe, bardziej budujące wykonanie swojego hitu z 1998 roku, „…Baby One More Time”

Britney Spears in a thong.
Blond piękność miała na sobie stringi z nadrukiem zwierzęcym do tej pikantnej sesji.
britneyspears/Instagram

Spears wypowiada się bardziej swobodnie i zamieszcza dzikie snapy na swoich stronach w mediach społecznościowych po tym, jak jej prawie 14-letni nadzór konserwatorski został zakończony w listopadzie 2021 roku.

Czytaj również:  Były prawnik Tory'ego Laneza wyjaśnia, że nie został zwolniony, mówi o przegranym procesie

Wcześniej w tym miesiącu zamieściła zdjęcia, na których pływa w buffie, a w maju pozowała topless po ogłoszeniu, że poroniła.

Britney Spears naked in bed.
Spears poślubiła Sama Asghari w czerwcu.
britneyspears/Instagram

Spears żyje w najlepsze od czasu zawiązania węzła z Samem Asghari w czerwcu. Na ślubie tańczyła w diamentowych stringach.

Para poznała się w październiku 2016 roku na planie jej teledysku do „Slumber Party” Swoją miłość upublicznili w styczniu 2017 roku, a zaręczyli się we wrześniu 2021 roku.