12 sierpnia 2022 r. | godz. 16:15

Brooklyn Beckham planuje duże potomstwo.

Gwiazda „Cooking With Brooklyn”, 23, powiedział Entertainment Tonight w piątek, że jest otwarty na posiadanie, „jak, 10 dzieci” ze swoją żoną, Nicola Peltz.

„Zawsze chciałem być młodym tatą”, wyjaśnił Beckham dla outletu. „Chciałbym mieć rodzinę wkrótce, ale kiedy tylko moja żona będzie gotowa”.

On i 27-letnia aktorka, którzy związali się w kwietniu, wcześniej rozmawiali z Variety o swoich planach rodzinnych.

„Ciągle powtarzam mojej żonie, 'Nie mogę się doczekać, aby zostać tatą'”, powiedział syn Davida Beckhama w wywiadzie, opublikowanym w środę.

„Jestem gotowy na posiadanie dzieci, ale zawsze mówię mojej żonie, 'Kiedy tylko chcesz’,” Brooklyn kontynuował, wyjaśniając, że nie widzi ich zakładania rodziny w ciągu „następnego roku.”

Brooklyn Beckham and Nicola Peltz
Gwiazda „Cooking With Brooklyn” jest „gotowa” na założenie rodziny.
nicolaannepeltzbeckham/Instagram

Kiedy poczną swoje pierwsze dziecko, Peltz wierzy, że „najpierw będą mieli chłopca”, zaznaczył.

„Chcielibyśmy pewnego dnia mieć dużą rodzinę”, dodał fotograf. „Chcielibyśmy mieć kilka własnych i chcielibyśmy adoptować. … Byłoby tak fajnie … mieć małych Peltzów Beckhamów biegających wokół.”

Brooklyn jest najstarszym z czterech dzieci Davida, 47, i Victorii Beckham. Para jest również rodzicami synów Romeo, 19, i Cruz, 17, a także córki Harper, 11.

Brooklyn Beckham and Nicola Peltz
He and the actress wed in April.
brooklynpeltzbeckham/Instagram

Peltz ze swojej strony również jest częścią dużej rodziny jako jedno z ośmiorga dzieci.

Podczas rozmowy z Variety, nowożeńcy odnieśli się do waśni Peltz z 48-letnią mamą Brooklynu.

„Wszyscy się dogadują, co jest dobre”, twierdziła Brooklyn, po tym jak sourced potwierdziła Page Six, że teściowie „nie mogą ze sobą wytrzymać”.

Peltz wyjaśniła, dlaczego nie założyła jednego z projektów Victorii na swoje zaślubiny w Palm Beach w Kalifornii, mówiąc, że „atelier byłych Spice Girls nie mogło tego zrobić.”

Czytaj również:  Camila Cabello nazywa "niegrzecznymi" fanów UEFA, którzy śpiewali podczas jej występu

Panna młoda, która zamiast tego założyła suknię Valentino, wyjaśniła: „Miałam zamiar i naprawdę chciałam. Nie powiedziała 'nie możesz tego nosić’; nie powiedziałam, że nie chcę tego nosić.”