23 czerwca 2022 | 8:14pm

Nie postawił na swoim.

Burmistrz Eric Adams włożył nogę w usta podczas wygłaszania toastu na przyjęciu dla magazynu Haute Living w tym tygodniu, mówiąc: „Ciągle powtarzam ludziom, że stawiając na Nowy Jork, stracisz wszystkie swoje pieniądze”, do chichoczącego tłumu.

Przedstawiciele Adamsa mówią nam, że „jak mówił setki (tysiące?) razy, chciał powiedzieć. . . 'stawiasz przeciwko Nowemu Jorkowi.'”

Uwielbiający imprezy burmistrz – który niemal co wieczór bywa na najbardziej prestiżowych imprezach w mieście, ocierając się o takie gwiazdy jak modelka Cara Delevingne i Jennifer Lopez – był na imprezie w Zuma w środę, aby uczcić gwiazdę okładki magazynu, swojego przyjaciela aktora Jeffreya Wrighta.

Niefortunny flub (lub Freudian slip?) burmistrza NYC Erica Adamsa na prywatnym wydarzeniu ostatniej nocy:

„Cały czas powtarzam ludziom, że stawiając na Nowy Jork, stracisz wszystkie swoje pieniądze” pic.twitter.com/qgFPGxk5fJ

– Jon Levine (@LevineJonathan) June 23, 2022

Powiedziano nam, że Wright mówił o Adamsie podczas przemówienia, opowiadając tłumowi, jak wzorował swoją postać, komisarza policji Gotham City Jima Gordona, w „The Batman”, na byłym gliniarzu.

„[Adams] po raz pierwszy zwrócił moją uwagę jeszcze w latach 90. podczas tych głównych spraw dotyczących brutalności policji w mieście. Użyłem go więc jako kamienia milowego” – mówił wcześniej Wright w wywiadzie dla Hollywood Reporter. „Szukałem odniesień do prawdziwego życia, by uzasadnić swoje miejsce w tej roli, ale w dużej mierze oparłem się na komiksach, jeśli chodzi o leżącą u podstaw psychologię i emocjonalną podróż, jaką przechodzi postać, oraz o relację z Batmanem”.

Jeffrey Wright and NYC Mayor Eric Adams attend the Haute Living Jeffrey Wright Cover Event
Powiedziano nam, że był na imprezie, ponieważ jest kumplem Jeffreya Wrighta.
Getty Images for Haute Living

Na imprezie byli również kumpel Adamsa, restaurator i skazany za pranie brudnych pieniędzy Johnny Petrosyants oraz ambasador ONZ Paolo Zampolli – człowiek, który przypisuje sobie zasługi za przedstawienie Donalda Trumpa Melanii.

Czytaj również:  gwiazda "What I Like About You" Jennie Garth opowiada o Danie Schneiderze i Amandzie Bynes po "Ciszy na planie

W zwykłym miejscu Adamsa, Zero Bond, szpiedzy powiedzieli nam, że widzieli Gov. Kathy Hochul zatrzymującą się przy wydarzeniu na około 20 minut.