niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

była 50 Centa, Daphne Joy, oskarżona w pozwie o bycie rzekomą pracownicą seksualną Seana 'Diddy’ Combsa

Była 50 Centa, Daphne Joy, została wymieniona w wartym 30 milionów dolarów pozwie Rodneya „Lil Roda” Jonesa przeciwko jego byłemu pracodawcy, Seanowi „Diddy’emu” Combsowi.

Zgodnie z dokumentami sądowymi uzyskanymi przez Page Six we wtorek, modelka OnlyFans została oskarżona o bycie pracownicą seksualną zaangażowaną w domniemany handel ludźmi przez rapera.

Była rzekomo jedną z trzech kobiet, którym 54-letni Combs „chwalił się” płacąc „miesięczne stypendium” za ich pracę seksualną.

Była 50 Centa, Daphne Joy, została wymieniona w wartym 30 milionów dolarów pozwie Rodneya „Lil Roda” Jonesa przeciwko Seanowi „Diddy’emu” Combsowi. Instagram / 50 Cent
Według dokumentów sądowych uzyskanych przez Page Six we wtorek, modelka została oskarżona o bycie pracownicą seksualną dla Combsa. Arun Nevader
Była rzekomo jedną z trzech pracownic seksualnych, którym Combs płacił miesięczne stypendium. / SplashNews.com

Joy, lat 37, nie odniosła się publicznie do zarzutów i nie odpowiedziała na prośbę Page Six o komentarz. Page Six nie otrzymało również odpowiedzi od 50 Centa w tej sprawie.

Joy spotykała się z 50 Centem (urodzonym jako Curtis Jackson) przez rok, począwszy od 2011 roku, a we wrześniu 2012 roku powitali na świecie syna, Sire.

Joy spotykała się z 50 Centem (urodzonym jako Curtis Jackson) przez rok, począwszy od 2011 roku. WireImage for Fashion Media

Raper „In Da Club” nie przebierał w słowach w związku z kilkoma pozwami sądowymi Combsa, które nagromadziły się w ciągu ostatnich kilku miesięcy, często kpiąc z niego w mediach społecznościowych.

Jones pozwał Combsa w lutym za rzekome napaści seksualne na niego podczas współpracy nad jego najnowszym albumem między wrześniem 2022 a listopadem 2023 roku.

Jones twierdził również, że był zmuszany do zabiegania o usługi seksualne i wykonywania czynności seksualnych na oczach rapera, i powiedział, że wierzy, że został odurzony narkotykami i zgwałcony podczas imprezy w lutym 2023 r.

Dzieli z nim syna, Sire’a. PRPH/AKM-GSI

Combs i jego zespół stanowczo zaprzeczyli wszystkim zarzutom producenta, a jego prawnik, Shawn Holley, powiedział Page Six, że „Lil Rod jest niczym więcej niż kłamcą”, który szuka pieniędzy.

„Jego lekkomyślne rzucanie nazwiskami o wydarzeniach, które są czystą fikcją i po prostu nie miały miejsca, to nic innego jak przejrzysta próba zdobycia nagłówków” – powiedział dalej Holley.

Czytaj również:  Tim Allen: ABC, Disney "rozczarowani" twierdzeniem Pameli Anderson o "penisie

„Mamy przytłaczający, niepodważalny dowód na to, że jego twierdzenia są kompletnymi kłamstwami” – kontynuowała.

„Nasze próby podzielenia się tym dowodem z adwokatem pana Jonesa, Tyronem Blackburnem, zostały zignorowane, ponieważ pan Blackburn odmawia oddzwonienia do nas.”

50 Cent wypowiedział się na temat kilku pozwów Combsa dotyczących napaści na tle seksualnym. Denise Truscello
Skomentował również swoje rzekome działania po tym, jak rezydencje Combsa w Los Angeles i Miami zostały najechane przez Homeland Security za jego rzekomą pracę w pierścieniu handlu ludźmi. WireImage
„Nie przychodzą tak, chyba że mają sprawę” – napisał na Twitterze. Getty Images

„Odniesiemy się do tych dziwacznych zarzutów w sądzie i podejmiemy wszelkie odpowiednie działania przeciwko tym, którzy je wysuwają.”

Przedstawiciel Jonesa nie odpowiedział od razu na prośbę Page Six o skomentowanie odpowiedzi prawnika Combsa.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Pozew Jonesa nastąpił po fali podobnych zarzutów przeciwko twórcy hitu „I’ll Be Missing You”, w tym czterech zarzutów napaści seksualnej, w których zarzucano mu gwałt zbiorowy i handel seksualny nieletnią, gwałt i narkotyki na studentce w 1991 roku i nie tylko.

W listopadzie 2023 r. rozstrzygnął pozew o gwałt i znęcanie się złożony przez jego długoletnią dziewczynę Cassie.

Combs utrzymywał swoją niewinność w miarę narastania jego kłopotów prawnych. FilmMagic

Co więcej, domy muzyka w Los Angeles i Miami zostały w poniedziałek przeszukane przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego w związku z trwającym śledztwem w sprawie handlu ludźmi.

Pojawiło się nagranie, na którym widać dwóch synów muzyka, Justina i Kinga Combsów, przesłuchiwanych w kajdankach w posiadłości w Los Angeles.

Obaj młodzi mężczyźni byli widziani, jak opuszczają posiadłość o wartości 40 milionów dolarów po zakończeniu nalotu.

Jego prawnik określił nalot Homeland Security jako „polowanie na czarownice” PMc – Patrick McMullan

Rządowe przeszukanie jego posiadłości zostało skrytykowane przez prawnika Combsa, Aarona Dyera, jako „rażące nadużycie siły wojskowej” i „polowanie na czarownice”.

Wręcz przeciwnie, 50 Cent nie podzielał współczucia dla swojego nemezis, pisząc na X: „S-t just got real 👀 the Fed’s in all the cribs, damn they got the kids in cuffs. 🤦.”

„Teraz to nie Diddy to zrobił, to Diddy to zrobił 🤷🏽‍♂️they nie przychodzą w ten sposób, chyba że mają sprawę”, dodał w drugim poście.

Czytaj również:  Andy Cohen przytula się z nowo narodzoną córką i więcej zdjęć gwiazd

Latest Posts

Nie przegap