5 sierpnia 2022 | 16:47pm

Była prezenterka CNN Felicia Taylor została aresztowana w Palm Beach w związku z rzekomym potrąceniem i ucieczką z miejsca zdarzenia.

Emerytowany anchor-korespondent, który pracował dla CNN International’s „World Business Today został aresztowany 28 lipca po tym, jak rzekomo uderzył w inny samochód podczas prowadzenia swojego białego Mercedesa, powodując obrażenia u drugiego kierowcy, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia, powiedziała Palm Beach Police. Zaprzecza ona zarzutom.

Według raportu z incydentu, Taylor, 57, uderzyła w tylny zderzak czarnego Forda, prowadzonego przez 24-letniego mężczyznę, który został zatrzymany w ruchu przed jej Mercedesem.

„Jego pojazd został uderzony od tyłu przez białego Mercedesa. Uderzenie spowodowało, że [him] uderzył w kierownicę, powodując liczne skargi na obrażenia” – czytamy w raporcie.

Jednakże, po uderzeniu, Mercedes Taylora był widziany „uciekający z miejsca wypadku bez udzielenia pomocy lub zatrzymania się w celu udzielenia informacji”, dodaje raport.

The police mugshot of Felicia Taylor.
Zdjęcie byłej prezenterki CNN Felicii Taylor po tym jak została aresztowana za rzekome potrącenie i ucieczkę.
Biuro Szeryfa Palm Beach

Taylor, która jest dobrze znana na scenach towarzyskich Nowego Jorku, Hamptons i Palm Beach, była następnie widziana dwa razy przejeżdżając obok miejsca wypadku w swoim samochodzie, który „miał ciężkie uszkodzenia przedniej części” bez zatrzymywania się, raport powiedział.

Została następnie zatrzymana przez policjanta, który stwierdził, że „Taylor przyznała się do udziału w kolizji drogowej, a drugi kierowca był 'OK’.

„Taylor nadal twierdziła, że chciała wrócić do swojego domu … a wypadek nie był 'wielkim problemem.'”

Powiedziała policjantowi, że podróżowała z The Colony Hotel, „a kiedy skonfrontowana, że Colony Hotel był zamknięty, Taylor nie miała odpowiedzi.”

Zaprzeczyła, że była na lekach na receptę lub że spożywała jakikolwiek alkohol, a policjant dodał, że nie wyczuł od niej alkoholu.

A glamourous-looking Felicia Taylor, in a black outfit, attends a 2016 gala in New York City.
Taylor jest dobrze znana w Nowym Jorku i Palm Beach.
Getty Images

Drugi kierowca został potraktowany na miejscu zdarzenia przez EMTs i skarżył się na ból szczęki, głowy, szyi i pleców. Taylor był dwukrotnie oceniany przez EMTs i uznano, że nie odniósł obrażeń.

Czytaj również:  Dorinda Medley obraża Toma Sandovala za przedstawienie Ariany Madix jako "potrzebującej" w wywiadzie

Policjant dodał: „Przed wypadkiem Taylor stwierdziła, że była w restauracji na Worth Avenue, a następnie stwierdziła, że była w restauracji w Royal Poinciana Plaza. Nie byliśmy w stanie zlokalizować restauracji, która wspomina Taylor jako gościa.”

Taylor również „chciała, aby obrażenia drugiego kierowcy były uzasadnione” i stwierdziła, że „uszkodzenia jej pojazdu to jej problem, jej 'trudno być dobrym człowiekiem’ i nie zatrzymała się na miejscu wypadku, ponieważ nie wiedziała, że jest się czym przejmować”, raport również stwierdza.

Felicia Taylor and her dog.
Według raportu z wypadku, Taylor uderzyła w tylny zderzak czarnego Forda, prowadzonego przez 24-letniego mężczyznę.
Getty Images for ASPCA

Taylor została aresztowana i przewieziona do Palm Beach County Jail, gdzie została oskarżona o nieostrożną jazdę i opuszczenie miejsca wypadku z obrażeniami ciała. Została zwolniona za kaucją w wysokości 3000 dolarów i przyznała się do winy.

Jej Mercedes został odholowany przez policję, która znalazła butelkę białego wina, która była wypełniona w trzech czwartych, plus srebrny termos również wypełniony w trzech czwartych „nieznanym napojem alkoholowym” Zarówno butelka wina jak i termos były zaklinowane za siedzeniem pasażera „i poza zasięgiem kierowcy.”

Taylor, który był również współgospodarzem Retirement Living TV’s „Daily Cafe” do 2009 roku i pracował dla WNBC-TV od 1998 do 2006 roku, był wcześniej aresztowany w 2015 roku za jazdę pod wpływem alkoholu.

Została przyłapana z poziomem alkoholu we krwi ponad trzykrotnie wyższym od dopuszczalnego prawem po tym, jak bocznie potrąciła inny samochód w Hamptons, powiedziała policja.

Felicia Taylor's is seen with her blonde hair tied back in the police mugshot from her 2015 DWI arrest in the Hamptons.
Policyjne zdjęcie Felicii Taylor z jej aresztowania za DWI w 2015 roku w Hamptons.

Taylor była podobno tak pijana po późnym popołudniowym wypadku 4 września na Main Street w Sag Harbor, że została zabrana do Southampton Hospital „w celu oceny medycznej”, według policji. Została oskarżona o ciężkie uszkodzenie ciała.

Taylor nie odpowiedziała na wezwania Page Six o komentarz. Jej adwokat David Roth był w podróży i nie mógł być natychmiast osiągnięty.