4 sierpnia 2022 | 18:57pm

Ktoś ma dobre poczucie humoru.

Candace Cameron Bure ujawniła, że otrzymała pocztą paczkę o tematyce JoJo Siwa po waśni z wychowanką „Dance Moms”.

„Właśnie znalazłem to naprawdę zabawne”, aktorka „Full House”, 46, powiedziała w czwartek w Instagram Story. „Jest pewna firma PR, która wysłała mi prezent”.

Tłumiąc swój śmiech, Cameron Bure odwróciła kamerę, aby ujawnić, że wysłano jej zestaw Diamond Art Club, zawierający wizerunek 19-letniej Siwy.

„Przypadek? Po prostu dziwne wyczucie czasu? Nie wiem,” powiedziała aktorka. „Ale, wygląda to naprawdę uroczo i kiedy jedna z moich chrześniaczek przyjdzie, zamierzamy to zrobić”.

Wygląda na to, że jakikolwiek konflikt między parą został zniwelowany, ponieważ Siwa opisała swoją koleżankę z „Tańca z gwiazdami” jako „najgrzeczniejszą celebrytkę”, jaką kiedykolwiek spotkała.

Candace Cameron Bure
Candace Cameron Bure ujawniła, że otrzymała ironicznie paczkę zainspirowaną przez JoJo Siwa po ich waśni.

„To było na tym afterparty, że nie chciała zrobić sobie ze mną zdjęcia”, Siwa – która opisała to jako „szorstkie doświadczenie” – szczegółowo w zeszłym miesiącu. „Ale wtedy odwróciłem się, a kiedy spojrzałem za siebie, robiła zdjęcia z innymi dziećmi”.

Post from Instagram Story
Firma PR wysłała jej zabawny prezent, na którym widniała podobizna Siwy.

Cameron Bure ujawniła później w poście na Instagramie, że zadzwoniła do tancerki, aby przeprosić za odmowę zrobienia sobie z nią zdjęcia.

„Byłam zszokowana, kiedy zobaczyłam TikTok w niedzielę”, powiedziała gwiazda „Fuller House”, zauważając, że miała „wspaniałą” rozmowę telefoniczną z Siwą o interakcji.

Jojo Siwa
Wychowanka „Dance Moms” wcześniej nazwała gwiazdę „Full House” niegrzeczną.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Jednak w wideo uzyskanym przez Page Six, Siwa twierdził, że aktorka nie opowiedziała całej historii o ich rozmowie.

Powiedziała również, „Kiedy jesteś mały i ktoś mówi coś do ciebie, a ty po prostu nigdy nie zapominasz tego tak długo, jak żyjesz – myślę, że wszyscy mieliśmy ten moment – i czuję, że to był ten moment dla mnie.”

JoJo Siwa
Siwa nazwała to doświadczenie „szorstkim” i powiedziała, że był to moment, którego trzymała się przez długi czas.
WireImage

W środku burzy ognia w mediach społecznościowych, Cameron Bure najwyraźniej zwrócił się do Boga i nieustannie cytował wersety biblijne.

Czytaj również:  Kristen Doute podaje dokładny moment, w którym Ariana Madix odkryła romans Toma i Raquel

„Dzień pamięci o Piśmie Świętym”, podpisała Instagram Story, przed przeczytaniem fragmentu z Izajasza 12:2.

„Pan jest moim zbawieniem”, powiedziała. „Będę mu ufać i nie będę się bać. On bowiem, i tylko on, jest moją siłą i moim obrońcą. On stał się moim zbawieniem.”