20 lipca 2022 | 7:00pm

Przepraszam, nie jest jej przykro!

Caroline Stanbury obrzuca wroga Chanel Ayan za założenie „sukni ślubnej” na jej przyjęcie zaręczynowe w środowym odcinku „The Real Housewives of Dubai”

Jednak ta druga Bravolebrity twierdzi, że po prostu wykonywała polecenia.

„Zrozumiałam zadanie. Powiedziano mi: 'Załóż biel’ I I did f-king wear white,” modelka, 44, mówi Page Six Style w ekskluzywnym wywiadzie.

„Moim zamiarem było dobrze wyglądać i dobrze się czuć, być bajeczną, seksowną i oszałamiającą. Wszystko to!”

Dodaje: „Wiesz, jeśli mam zamiar pojawić się na jakiejkolwiek imprezie, zawsze jestem przesadnie ubrana i zawsze wyglądam dobrze. To nie mój problem, jeśli ty przychodzisz niedostatecznie ubrany.”

W zwiastunie „RHODubai”, Stanbury, 46, staje się wściekły po tym jak zauważył koronkowe body Amato Couture i dramatyczną pelerynę Ayan na jej pustynnej uroczystości z obecnym mężem Sergio Carrallo.

Chanel Ayan chats with Page Six Style
Chanel Ayan broni swojego wyglądu „sukni ślubnej” na przyjęciu zaręczynowym Caroline Stanbury w ekskluzywnym wywiadzie dla Page Six Style.
Bravo

„Chanel jest w sukni ślubnej”, mówi Stanbury ze swojego samochodu, na co Carrallo, 27, huff, „Are you f-king kidding me now?”

Absolwentka „Ladies of London” oskarża Ayan o noszenie „pieprzonego welonu” na głowie, choć wydaje się, że Stanbury pomyliła długie platynowe włosy założycielki Ayan Beauty z nakryciem głowy.

„To musi być największy policzek, jaki gość może wymierzyć pannie młodej”, mówi Stanbury w wyznaniu. „Każdy, kto ma choć odrobinę etykiety, zrozumiałby, że nie idzie się na ślub kobiety w sukni ślubnej”.

Modelka oszałamiała w sukni Amato Couture na imprezie, co widać w najnowszym odcinku „The Real Housewives of Dubai.”
tonimaltmakeup/Instagram

Na imprezie, Stanbury bez ogródek nazywa Ayan „najbardziej chamskim gościem weselnym w historii” w twarz – nawet jeśli było to jej przyjęcie zaręczynowe, a nie ślub, a zaproszenie wezwało do całkowicie białego stroju.

Niezrażona Ayan odpowiada: „Wyglądasz cudownie, chociaż!”

W swoim własnym konfesjonale, królowa wybiegu reaguje na twierdzenie Stanbury’ego, że celowo upozorowała pannę młodą.

Czytaj również:  Kate McKinnon zdradza, dlaczego po dekadzie odeszła z "Saturday Night Live

„Po pierwsze, Caroline, jestem czarną, wspaniałą kobietą. Nie jesteśmy do siebie podobne. A ja nosiłam couture od Amato. Ona zdecydowanie nosiła Shein” – mówi szelmowsko Ayan, nawiązując do popularnej marki fast fashion.

Caroline Stanbury on
Stanbury – która na imprezie miała na sobie suknię Celii Kritharioti – oskarżyła swoją frywolną koleżankę o próbę zaskoczenia jej.
Bravo

Stanbury w rzeczywistości miała na sobie suknię z wysokim stanem o wartości 12 000 dolarów, z głębokim dekoltem autorstwa Celii Kritharioti. Mimo to, ona „nie może się równać ani konkurować”, stwierdza Ayan.

Fashionistka z pewnością podniosła styl w „RHODubai”, przychodząc na nawet najbardziej swobodne wydarzenia w wyszukanych sukniach projektantów.

Ayan – która zachwyciła widzów swoją miłością do piór, falban i ciągle zmieniających się fryzur – mówi Page Six Style, że nie planowała swojej wyraźnie glamour garderoby na swój pierwszy sezon.

„Będziecie się śmiać, ale jestem bardzo szczera. Nie miałam żadnych planów co do ubrań. Nigdy nie planowałam ubrań, nie planowałam butów, nie planowałam włosów. Dlatego przez większość czasu noszę plastikowe włosy, bo nie daję f-k” – mówi.

Lesa Milan, Sara Al Madani and Chanel Ayan on
„Zrozumiałam zadanie,” Ayan mówi Page Six Style, zauważając, że zaproszenie wymagało białego stroju.
Bravo

„Myślę, że moja twarz jest piękna. Tylko to się liczy, prawda? Będę dobrze wyglądać w plastikowych sukienkach, plastikowych czymkolwiek, więc naprawdę nie myślałam o stylu.”

Jednakże, kiedy w Dubaju rozeszła się wieść, że Ayan została wybrana do obsady, jej znajomi projektanci zaczęli się starać, aby ich ubrania pojawiły się w reality show.

„Kiedy to się stało, ponieważ znam wielu projektantów … płacą mi za noszenie ich ubrań, płacą mi za robienie rzeczy, po prostu zaczęłam je nosić”, wyjaśnia. „I mam dużo miłości do filipińskich projektantów, ponieważ wielu projektantów, których nosiłam, to Filipińczycy i lokalni Emiratczycy, dla których chodziłam i modelowałam przez wiele lat.”

Ayan – która pojawia się w tym tygodniu w odcinku podcastu Page Six „Virtual Reali-tea” – planuje dokonywać odważniejszych wyborów sartorialnych, gdy tylko sezon 2 będzie się toczył.

Czytaj również:  Travis Kelce tańczy podczas 87. trasy koncertowej Taylor Swift w Paryżu z Gigi Hadid i Bradleyem Cooperem
Chanel Ayan posing for her
Ayan jest znana ze swojego odważnego stylu w reality show Bravo.
NBCU Photo Bank via Getty Images

„Teraz, kiedy wiem, że ludziom podoba się moja moda, f-king następny sezon będzie niesamowity”, mówi, „jeśli kiedykolwiek zostanę poproszona o powrót!”

„The Real Housewives of Dubai” emitowane jest w środy o 21:00 ET na Bravo.