23 maja 2022 | 12:42pm

Channing Tatum podobno kazał wyrzucić grupę ludzi z eleganckiej londyńskiej restauracji po tym, jak niesłusznie oskarżył ich o robienie mu zdjęć.

Aktor „Lost City” jadł w eleganckiej jadłodajni Louie w Covent Garden podczas przerwy w kręceniu trzeciej części franczyzy „Magic Mike”, donosi The Sun.

Źródło powiedziało brytyjskiej gazecie, „Była tam grupa sześciu osób cieszących się posiłkiem i robiących sobie zdjęcia.”

The insider kontynuował, „Channing myślał, że robią mu zdjęcia i wściekle wbił w nich swój środkowy palec.

„Następną rzeczą było to, że maitre d’ kazał im wyjść.”

Przedstawiciele Tatum nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Page Six o komentarz, a manager restauracji odmówił komentarza.

Channing Tatum reportedly demanded that a group of people be removed from a fancy London eatery after wrongly accusing them of taking photos of him.
Channing Tatum podobno zażądał usunięcia grupy ludzi z eleganckiej londyńskiej jadłodajni po tym jak niesłusznie oskarżył ich o robienie mu zdjęć.
WireImage

Rzekoma złość aktora pojawia się wśród wielu dramatów na planie, po tym jak odtwórczyni głównej roli w „Magic Mike’u”, Thandiwe Newton, opuściła produkcję w zeszłym miesiącu.

Pomimo pogłosek, że odejście Newton było wynikiem ostrej kłótni z Tatumem, wielu wtajemniczonych powiedziało Page Six w tamtym czasie, że gwiazda „Westworld” odeszła z powodu osobistych spraw rodzinnych.

The posh restaurant Louie in London's Covent Garden.
Posh restauracja Louie w londyńskim Covent Garden.
louielondon_restaurant/Instagram

Page Six doniósł wtedy ekskluzywnie, że myślała o pójściu na odwyk po serii emocjonalnych i rodzinnych problemów, które powstały w czasie jej separacji z mężem Olem Parkerem. Para była małżeństwem od 24 lat.

Salma Hayek przejęła rolę Newtona.

Sandra Bullock and Channing Tatum
Tatum, na zdjęciu na pokazie filmu „The Lost City” z Sandrą Bullock, mieszkał w Wielkiej Brytanii podczas kręcenia „Magic Mike’a.”
Dave Benett/WireImage

Podczas gdy niewiele wiadomo o trzecim filmie z serii, który pojawia się 10 lat po premierze pierwszego filmu w 2012 roku, Tatum powiedział New York Timesowi, że jest on inspirowany romansem z lat 90-tych „Pretty Woman.”

„We’re kind of swinging for the fences – nigdy nie musi być kolejnego filmu o striptizerkach po tym jednym,” powiedział outletowi w marcu 2020 roku.

„Próbujemy zrobić historię typu 'fish-out-of-water’, gdzie jest to odwrócona historia 'Pretty Woman’, która kończy się z dużą ilością tańca w niej.”

Czytaj również:  Ali Wong, Steven Yeun potępiają "niezwykle niepokojącą" historię o gwałcie przedstawioną przez gwiazdę "Beef"