8 sierpnia 2022 | 9:44pm

Pierwsze spojrzenie na dziecko nr 3.

Chrissy Teigen dała fanom wgląd w swoje dziecko po podzieleniu się najnowszym ultradźwiękiem na swoim Instagram Story w poniedziałek.

W słodkim ujęciu, dziecko, którego płeć nie została jeszcze ogłoszona, można było zobaczyć trzymając prawą rękę do swojej klatki piersiowej.

Modelka – która ma długą historię trollowania byłego prezydenta Donalda Trumpa – żartobliwie podpisała ultradźwięk, „ja słysząc, że FBI zrobiło nalot na Mar-a-Lago.”

Zaledwie kilka godzin wcześniej Trump ogłosił na Trump Social, że FBI dokonało nalotu na jego posiadłość na Florydzie i włamało się do sejfu, ponieważ podobno szukali tajnych dokumentów, które zabrał z Białego Domu.

Wcześniej tego dnia, Teigen i jej mąż, John Legend, zostali sfotografowani w kierunku wizyty, szczerząc się od ucha do ucha na szansę zobaczenia najnowszego dodatku do ich rosnącej rodziny.

Dwójka pozornie dopasowała się w białych topach i czarnych spodniach, z Teigen zakrywającą się niebieskim button-upem w paski.

baby ultrasound Chrissy Teigen
Teigen zrobiła jabłko z byłego prezydenta podczas dzielenia się czarno-białym zdjęciem na mediach społecznościowych.
Instagram/chrissyteigen

W zeszłym tygodniu hollywoodzka para ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka po tym, jak dwa lata temu poniosła tragiczną stratę podczas ciąży.

36-latek podzielił się ekscytującą wiadomością w emocjonalnym poście na Instagramie, mówiąc, że ciąża w końcu przyniosła „radość” do ich „domu i serc” po ciężkich kilku latach.

„1 miliard strzałów później (w nogę ostatnio, jak u widać!) Mamy kolejny w drodze. Każde spotkanie powiedziałem sobie, 'ok, jeśli jest zdrowy dzisiaj ogłoszę 'ale potem oddycham z ulgą, aby usłyszeć bicie serca i zdecydować, że jestem po prostu zbyt nerwowy nadal,” napisała obok serii zdjęć pokazujących jej rosnący guzek w przezroczystej bieliźnie Gucci.

Chrissy Teigen
Teigen była uśmiechnięta, gdy zmierzała do gabinetu lekarskiego.
MESSIGOAL / SplashNews.com

Kontynuowała, „Nie sądzę, że kiedykolwiek wyjdę z wizyty z większym podekscytowaniem niż nerwy, ale jak dotąd wszystko jest idealne i piękne, a ja czuję nadzieję i niesamowite. Ok phew to było bardzo trudne trzymanie tego w sobie przez tak długi czas!”

Czytaj również:  Hoda Kotb idzie na pierwszą randkę od 2 lat po rozstaniu z Joelem Schiffmanem

Para straciła swoje trzecie dziecko, Jack, we wrześniu 2020 roku po tym, jak Teigen została popędzona do szpitala z powodu nadmiernego krwawienia.

Chrissy Teigen in Gucci underwear
Modelka oszałamiała w prześwitującej bieliźnie Gucci na zdjęciach z ogłoszenia.
Instagram/chrissyteigen

Autorka książki kucharskiej, która otrzymała transfuzje krwi, ujawniła, że lekarze „nigdy nie byli w stanie zatrzymać krwawienia” i uratować jej syna w rozdzierającym serce poście na Instagramie.

„Jesteśmy zszokowani i w rodzaju głębokiego bólu, o którym tylko słyszysz, rodzaj bólu, którego nigdy wcześniej nie czuliśmy”, napisała wtedy, zanim dodała hołd dla swojego zmarłego syna.

„Do naszego Jacka – tak mi przykro, że pierwsze chwile Twojego życia spotkały się z tak wieloma komplikacjami, że nie mogliśmy dać Ci domu, którego potrzebowałeś, aby przetrwać. Zawsze będziemy Cię kochać.”

Chrissy Teigen, John Legend, Luna and Miles
Para jest już rodzicami Luny, 6 i Milesa, 4.
Instagram/chrissyteigen

Po opłakiwaniu straty przez ponad rok, para postanowiła po raz kolejny powiększyć swoją rodzinę, korzystając z zapłodnienia in vitro.

Współgospodarz „Lip Sync Battle” powiedział na mediach społecznościowych, że czuje się „o wiele zdrowiej i o wiele lepiej” po zakończeniu zabiegów – które zakończyły się sukcesem.

Teigen i Legend, 43, dzielą również 6-letnią Lunę i 4-letniego Milesa.