czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Rose Hanbury odpowiada na plotki o romansie księcia Williama

Lady Rose Hanbury przerwała milczenie wśród plotek o romansie z mężem Kate Middleton, księciem Williamem.

40-letnia matka trójki dzieci, która w 2009 roku poślubiła 63-letniego Davida Cholmondeleya, wypowiedziała się w weekend, podczas gdy fani rodziny królewskiej nadal spekulowali na temat zniknięcia Middleton z pola widzenia opinii publicznej.

Hanbury powiedziała Business Insider – za pośrednictwem swoich prawników – że pogłoski o jej romansie z Williamem „są całkowicie fałszywe.”

Rose Hanbury zaprzeczyła jakoby miała romans z księciem Williamem. James Veysey/Shutterstock
W oświadczeniu wydanym za pośrednictwem swoich prawników stwierdziła, że plotki te „są całkowicie nieprawdziwe”. WireImage

Chociaż spekulacje na temat rzekomego romansu między parą sięgają 2019 roku, plotki uderzyły w gorączkę po tym, jak Pałac Kensington ogłosił, że 42-letnia księżna Walii przejdzie w styczniu operację jamy brzusznej.

Wielomiesięczna nieobecność Middleton w życiu publicznym doprowadziła wielu do spekulacji na temat stanu jej małżeństwa z 41-letnim Williamem, z którym ma trójkę dzieci.

Stephen Colbert włączył się nawet do rozmowy podczas jednego z odcinków swojego talk show „The Late Show” w zeszłym tygodniu.

Jest żoną Davida Cholmondeleya, 7. markiza Cholmondeley. Alan Davidson/Shutterstock
Para ma troje wspólnych dzieci. James Veysey/Shutterstock

„Całe królestwo zostało poruszone przez pozorne zniknięcie Kate Middleton. Teraz internetowi detektywi zgadują, że nieobecność Kate może być związana z romansem jej męża i przyszłego króla Anglii, Williama” – zaczął.

„Myślę, że wszyscy wiemy, kim jest domniemana druga kobieta. Powiedz to ze mną – Marchioness of Cholmondeley – co za piękne imię!” Zażartował Colbert, nawiązując do formalnego królewskiego tytułu Hanbury.

Wskazał, że nazwisko Cholmondeley jest w rzeczywistości wymawiane jako „Chumley”, po czym obrócił tę wymowę w żart.

Żona Williama, Kate Middleton, była nieobecna od czasu przejścia operacji w styczniu. Ashley Crowden/Shutterstock
Jej nieobecność w życiu publicznym doprowadziła do dzikich spekulacji na temat jej zdrowia i miejsca pobytu. Ashley Crowden/Shutterstock

„Od 2019 roku krążą plotki o romansie Williama z Marching Band of Chicanery” – kontynuował, kpiąc z tytułu Hanbury’ego.

„Według ówczesnych tabloidów, kiedy Kate rzekomo skonfrontowała się z nim w tej sprawie, wyśmiał ją, mówiąc, że nic w tym nie ma. Zawsze dobra odpowiedź, gdy żona oskarża cię o zdradę” – kontynuował komik.

Czytaj również:  Byli Sean Penn i Robin Wright widziani razem po raz pierwszy od lat

For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Colbert, lat 59, naśladował księcia Williama z fałszywym brytyjskim akcentem, mówiąc: „Ha ha, wyobraź sobie, że mam romans! To jest do śmiechu.”

Gospodarz późnej nocy zacytował również artykuł zatytułowany „Plotki na temat związku księcia Williama z Rose Hanbury są na najwyższym poziomie wśród powrotu do zdrowia Kate Middleton”, w którym niektórzy fani teoretyzowali, że Hanbury i William mieli romans.

Middleton przyznała się wcześniej do sfotografowania rodzinnego zdjęcia. The Prince of Wales/Instagram
Oczekuje się, że powróci do swoich publicznych obowiązków po Wielkanocy. Shutterstock

Przedstawiciel Middleton powiedział jednak Page Six, że wciąż jest ona w trakcie rekonwalescencji po „planowanej operacji brzucha” i nie powróci do swoich obowiązków aż do Wielkanocy.

Dzieje się to tydzień po tym, jak księżna Walii opublikowała „zmienione” zdjęcie z trójką swoich dzieci z okazji Dnia Matki.

Wraz z kilkoma nieudanymi próbami Photoshopa, przyszła królowa nie miała na sobie swojego kultowego szafirowego i diamentowego pierścionka zaręczynowego.

Latest Posts

Nie przegap