niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Ciężarna Lala Kent kupuje dom z 5 sypialniami za 3,1 miliona dolarów w Los Angeles

Lala Kent powiększa swoje potomstwo i portfel nieruchomości.

Gwiazda „Vanderpump Rules” kupiła w zeszłym miesiącu zupełnie nową rezydencję o wartości 3,1 miliona dolarów w San Fernando Valley, zgodnie z dokumentacją nieruchomości uzyskaną w piątek przez TMZ.

33-letnia Kent zakupiła dom z pięcioma sypialniami i trzema i pół łazienkami na kilka tygodni przed ogłoszeniem, że jest w ciąży z dzieckiem nr 2.

Lala Kent jest teraz dumną właścicielką zupełnie nowego domu w San Fernando Valley. Zillow
Kent nabyła nieruchomość w zeszłym miesiącu za nieco ponad 3 miliony dolarów. lalakent/Instagram
Posiadłość znajduje się na zamkniętym osiedlu i ma pięć sypialni oraz trzy i pół łazienki. lalakent/Instagram

Rezydencja o powierzchni 4,103 stóp kwadratowych znajduje się na dużej działce wewnątrz zamkniętej społeczności i posiada domek gościnny z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami na podwórku.

Główny dom ma „strzeliste sufity o podwójnej wysokości”, kuchnię dla smakoszy z najnowocześniejszymi urządzeniami i plan piętra wewnątrz i na zewnątrz.

Oaza na świeżym powietrzu – wraz z basenem, boiskiem sportowym, aneksem kuchennym na świeżym powietrzu i eleganckim kominkiem – przepływa bezpośrednio do głównej przestrzeni mieszkalnej przez wysuwane przesuwane szklane drzwi, dzięki czemu nieruchomość jest marzeniem animatora.

Chociaż gwiazda „VPR” jest trzeźwa, w domu znajduje się również pomieszczenie na wino.

Kent dał fanom wgląd do wnętrza nowoczesnego domu w zeszłym miesiącu. Instagram/@lalakent
Absolwentka „Vanderpump Rules” urządziła przestrzeń w neutralnych kolorach. Instagram/@lalakent

Kent, która wcześniej mieszkała w mieszkaniu z 3-letnią córką Ocean, ogłosiła ekscytującą wiadomość w swoim podcaście „Give Them Lala” w zeszłym miesiącu.

„Kupiłam dom w Los Angeles”, podzieliła się, zauważając, że „bycie właścicielem domu jest bardzo dziwne i dziwne, ale także niesamowite.”

Chociaż uwielbia mieć własną przestrzeń, Kent wyjaśniła, że tęskniła za poczuciem bezpieczeństwa, mieszkając w dużym kompleksie.

„Uwielbiam mieszkanie w apartamencie z jednego i tylko jednego powodu, a mianowicie dlatego, że podoba mi się poziom bezpieczeństwa, przez który trzeba przejść, aby dostać się do swojego mieszkania” – powiedziała Kent.

Na terenie posiadłości znajduje się również pensjonat z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami. Instagram/@lalakent
Kent powiedziała w swoim podcaście, że „bycie właścicielem domu jest bardzo dziwne i dziwne, ale także niesamowite” Instagram/@lalakent

„Podobało mi się prawdopodobieństwo, że zostanę okradziona w porównaniu do tego, że nie zostanę okradziona” – zażartowała.

Pomimo lekkich obaw o bezpieczeństwo, Kent powiedziała, że jej córka uwielbia nową przestrzeń, zwłaszcza teraz, gdy ma swój własny pokój zabaw.

Czytaj również:  Caroline Stanbury krytykuje relację Kyle'a Richardsa o tym, jak się spotkali

Więcej informacji o reality TV na Page Six…

  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Kilka tygodni później Kent dała swoim obserwatorom na Instagramie wgląd w swoje nowe, wystawne mieszkanie, które urządziła w większości w neutralnych kolorach.

Kent powiesiła czarno-białe zdjęcie dwóch koni nad nowoczesną szarą kanapą, która, jak powiedziała „całkowicie podniosła przestrzeń”

Kent i jej córka, Ocean, wcześniej mieszkały w apartamencie; jednak posiada ona również dom wakacyjny w Palm Springs. lala/Instagram
Pomimo nowego miejsca zamieszkania, przyszła mama dwójki dzieci nie planuje sprzedaży swojego wakacyjnego lokum. lala/Instagram

Chociaż w pokoju znajdowały się dwa krzesła z akcentami w panterkę, Kent zauważyła, że ostatecznie wymieni je na coś innego.

„Wszystko się układa! Mam jak prawdziwy dorosły dom … to takie dzikie!” Bravolebrity powiedziała swoim zwolennikom.

Kent jest również właścicielką luksusowej wakacyjnej rezydencji w Palm Springs, którą zachowa pomimo zakupu nowej.

„Tak. Ten dom jest moim sanktuarium”, napisała na zdjęciu Oceana bawiącego się w przydomowym basenie na początku tego miesiąca. „Nie ma to jak pustynia.”

Podczas gdy Kent mieszkała wcześniej w innej części Los Angeles, większość jej gwiazd „VPR” mieszka w Valley. Jednak Ariana Madix niedawno wyprowadziła się z tego obszaru do domu o wartości 1,6 miliona dolarów w Hollywood Hills.

Latest Posts

Nie przegap