29 grudnia 2022 | 16:32

Córka Kel Mitchella, Allure, twierdzi, że aktor był nieobecnym ojcem przez ponad dekadę jej życia.

21-latka podzieliła się serią filmików na TikTok, zarzucając, że wychowanek „Kenan & Kel” wspierał ją tylko finansowo – a nie emocjonalnie.

„Chyba dziesięć lat bez swoich dzieci może ci to zrobić”, podpisała post na swoim prywatnym koncie TikTok, według zrzutów ekranu uzyskanych przez Hollywood Unlocked.

„Mam dość bycia uciszaną. Mój ojciec jest typem człowieka, który udaje, jakby był w moim życiu, ale nie jest. On był tam finansowo.”

Allure dodał, że Mitchell „płacił tylko za to, co w moich oczach wyglądało dobrze na papierze”, w tym za jej pierwszy samochód, czesne w szkole średniej i mieszkanie na kampusie.

Aktorka „Ganked” powiedziała, że teraz żyje „niezależnie bez pomocy rodziców”, aby udowodnić ojcu, że pieniądze nigdy nie były tym, czego potrzebowała.

„Ale potem muszę pamiętać, że on nawet mnie nie zna, jak mógłby?” kontynuowała. „Nie było go tam. Ojciec powinien być tam również emocjonalnie. Ojciec powinien być tam dla swoich córek w potrzebie. Ojciec powinien zapewnić. Ojciec powinien po prostu dbać.”

Allure powiedziała, że w pewnym momencie była „bezdomna w college’u” i twierdziła, że Mitchell nie otworzył dla niej swojego domu. Zamiast tego powiedziała, że kupił dla niej akademik na kampusie, w którym mogła się zatrzymać.

Kel Mitchell and his ex-wife, Tyisha Hampton.
Allure powiedział, że Mitchell uważa, że jej mama, Tyisha Hampton, „chce go dorwać.”
Ron Galella Collection via Getty

Dodatkowo Allure twierdzi, że aktor „Good Burger” nie zapewni ubezpieczenia medycznego „ze strachu”, że zostanie ono wykorzystane przez jej matkę, Tyishę Hampton, z którą Mitchell rozwiódł się w 2005 roku.

Czytaj również:  Pedro Pascal żartobliwie ujawnia przyczynę kontuzji barku podczas ocenzurowanego momentu Emmys 2024: Oto, co powiedział

„On żyje w tym urojonym świecie, że moja matka jest 'out to get him’ nie ona jest out to get what’s owed to her”, dodała Allure. „Jesteś winien mojej matce tak wiele. Podczas gdy ty dostałeś się do swojego najwspanialszego życia przez dziesięć lat bez nas, budując swoją karierę i sprzedając dom, w którym mieszkała twoja była żona i twoje dzieci.”

Kel Mitchell at an event.
Gwiazda „Good Burger” nie odniosła się do zarzutów córki.
WireImage

Allure podzieliła się, że zdecydowała się zostać prawnikiem po tym, jak obserwowała swoją matkę „badającą prawo, aby pomóc jej utrzymać nasz dom nad głową.”

„W końcu przegrała i byliśmy bez domu, wciąż bez domu”, podsumowała. „Jednak Kel Mitchell, mój ojciec, dostaje do życia w domu z pięcioma sypialniami w dolinie. A jednak w jego oczach jestem niewdzięczna. Nigdy nie zależało mi na twoich pieniądzach. Potrzebowałam tylko mojego taty.”

Page Six skontaktowało się z przedstawicielami Mitchella w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymało jeszcze odpowiedzi.

Mitchell jest również ojcem syna Lyrica, 23, z Hampton, oraz córki Wisdom, 5, i syna Honor, 2, które dzieli z żoną, Asią Lee.

Gwiazda Nickelodeon obecnie walczy w sądzie z Hampton, która domaga się 1,2 miliona dolarów zaległych alimentów dla małżonków i dzieci.