niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Dakota Fanning wystąpi w debiucie Ishana Nighta Shyamalana „The Watchers

Dakota Fanning zagra w The Watchers, reżyserskim debiucie Ishany Night Shyamalan, córki reżysera M. Night Shyamalana.

Fanning zagra Minę, 28-letnią artystkę, która utknęła w rozległym, nietkniętym lesie w zachodniej Irlandii. Reszta streszczenia nadprzyrodzonego thrillera brzmi następująco: „Kiedy Mina znajduje schronienie, nieświadomie zostaje uwięziona wraz z trójką nieznajomych, którzy są obserwowani i prześladowani przez tajemnicze stworzenia każdej nocy”

Shyamalan napisał również scenariusz filmu, który wylądował w New Line po wojnie przetargowej. Starszy Shyamalan wyprodukuje film wraz z Ashwinem Rajanem za pośrednictwem Blinding Edge Pictures, a także Nimittem Mankadem z Inimitable Pictures. Produkcją wykonawczą zajmą się Jo Homewood i Stephen Dembitzer.

New Line ustaliło datę premiery kinowej na 7 czerwca 2024 r.

Fanning, reprezentowana przez UTA, Echo Lake Entertainment i Hansen Jacobson, wkrótce zagra u boku Denzela Washingtona w filmie Sony Equalizer 3. (Wcześniej oboje wystąpili razem w Man on Fire Tony’ego Scotta z 2004 roku) Inne nadchodzące projekty to limitowany serial Netflix The Perfect Couple z Nicole Kidman, Lievem Schreiberem i Eve Hewson w rolach głównych oraz limitowany serial Netflix Steve’a Zailliana Ripley na podstawie powieści Patricii Highsmith Tom Ripley.

Czytaj również:  Michelle Obama o hollywoodzkim zwrocie pierwszej rodziny: "Musisz spotykać się z ludźmi tam, gdzie są"

Latest Posts

Nie przegap