czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Dakota Johnson wspomina „dziwną dynamikę” w finale serialu „Biuro

Dakota Johnson wybrała się ostatnio na spacer ścieżką wspomnień, aż do swojego występu w finale serii The Office w maju 2013 roku.

Podczas Late Night With Seth Meyers w środę wieczorem, aktorka Madame Web wyjaśniła, że była podekscytowana gościnnym udziałem w popularnym programie NBC, ponieważ była jego wielką fanką, ale niekoniecznie poszło to zgodnie z planem.

„To był naprawdę najgorszy czas w moim życiu” – zażartował Johnson. „Zapytali: „Chcesz wystąpić w finale serialu?” A ja na to: „Oczywiście”, myśląc, że pojawię się na pół dnia. A byłem tam przez dwa tygodnie i ledwo jestem w tym pieprzonym serialu”

Aktorka wyjaśniła następnie, że na planie było jej nieco niezręcznie, ponieważ chociaż była podekscytowana, że tam jest, nastrój był nieco ponury, ponieważ serial dobiegał końca.

„Istniała dziwna dynamika, która miała miejsce przez ostatnie 10 lat. Niektórzy ludzie nie rozmawiali ze sobą” – wspomina Johnson. „A ja przychodziłem i mówiłem: „Jestem taki podekscytowany, że tu jestem!” I nikt nie chciał ze mną rozmawiać. Nikt się nie przejmował…. Byłem jakby w tle tych wszystkich scen, faksując różne rzeczy”

Prowadzący Seth Meyers zażartował w odpowiedzi: „Niedawno to oglądałem i było to najbardziej wiarygodne faksowanie, jakie kiedykolwiek widziałem”

Meyers zauważył, że Johnson wystąpił również w ostatnim odcinku serialu, co było dla niej zaskoczeniem. Pojawił się w telewizji w fikcyjnej wersji „Weekend Update” z NBC Saturday Night Live.

Gościnna rola Johnson w The Office, która trwała od 2005 do 2013 roku, pojawiła się kilka lat przed jej przełomową rolą w trylogii Fifty Shades of Grey. W finale serialu wystąpiło również kilka znanych gwiazd, w tym powracający członkowie obsady Steve Carell, B.J. Novak i Mindy Kaling, a także Rachael Harris, Joan Cusack i Ed Begley Jr.

Czytaj również:  zespół "Love & Death" wspomina "wielką niespodziankę", gdy dowiedział się, że w telewizji pojawi się kolejna historia Candy Montgomery

Latest Posts

Nie przegap