wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Dan Schneider odpowiada na dokument „Quiet on Set”, wzywając do usunięcia żartów tabu z powtórek Nickelodeon

Dan Schneider – były producent Nickelodeon w centrum nowego filmu dokumentalnego „Quiet on Set” – powiedział, że jest winien ludziom „zdecydowane przeprosiny” po tym, jak został oskarżony o seksizm, rasizm i niewłaściwe zachowanie w miejscu pracy.

„Oglądanie przez ostatnie dwie noce było bardzo trudne” – powiedział BooG!E, który grał T-Bo w „iCarly”, w filmie przesłanym we wtorek na jego kanał YouTube.

„Stawiając czoła moim zachowaniom z przeszłości, z których niektóre są żenujące i których żałuję, zdecydowanie jestem winien niektórym ludziom dość mocne przeprosiny.”

58-latek dodał, że kiedy oglądał dokument, „mógł zobaczyć ból w oczach niektórych ludzi i to sprawiło, że poczułem się okropnie, żałośnie i przykro.”

Dan Schneider powiedział, że jest winien ludziom „zdecydowane przeprosiny” po tym, jak został oskarżony o seksizm, rasizm i niewłaściwe zachowanie w miejscu pracy. YouTube/@DanWarp
„Zmierzyłem się z moimi przeszłymi zachowaniami, z których niektóre są żenujące i których żałuję. Zdecydowanie jestem winien niektórym ludziom dość mocne przeprosiny” – powiedział BooG!E. YouTube/@DanWarp

„Chciałbym móc wrócić, zwłaszcza do tych wcześniejszych lat mojej kariery, i wnieść rozwój i doświadczenie, które mam teraz, i po prostu wykonywać lepszą pracę i nigdy, przenigdy nie czuć się w porządku, aby być dupkiem dla kogokolwiek, kiedykolwiek”, powiedział BooG!E – urodzony Bobby Bowman.

Schneider, lat 58, powiedział, że teraz uważa, że „żarty” powinny zostać usunięte ze starszych odcinków.

„Każdy z tych żartów został napisany dla dziecięcej widowni, ponieważ dzieci uważały je za zabawne i tylko zabawne” – twierdził.

„Wytnijmy te żarty z programu, tak jak zrobiłbym to 20 czy 25 lat temu. Chcę, aby moje programy były popularne. Chcę, żeby wszyscy je lubili, im więcej osób je lubi, tym bardziej jestem szczęśliwy. Więc jeśli jest coś, co trzeba wyciąć, ponieważ kogoś to denerwuje, wytnijmy to.”

Były producent Nickelodeon jest w centrum nowego dokumentu ID „Quiet on Set” YouTube/@DanWarp
Użytkownicy mediów społecznościowych zwrócili uwagę na dziwną tendencję Schneidera do tweetowania zdjęć stóp swoich młodych gwiazd. FilmMagic, Inc

For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

W czteroczęściowym serialu dokumentalnym, który został wyemitowany w niedzielę i poniedziałek w ID, Schneider został oskarżony przez kilka byłych dziecięcych gwiazd Nickelodeon i pracowników o rzekome wspieranie toksycznego środowiska pracy, a także dręczenie i upokarzanie obsady i ekipy na swoich planach telewizyjnych.

Czytaj również:  Silvana Mojica "płakała, miała ataki paniki" po rozstaniu z Dave'em Portnoyem

Producent – który pracował przy takich programach Nickelodeon jak „The Amanda Show”, „Drake & Josh”, „Zoey 101”, „iCarly”, „Victorious” i „Sam & Cat” – został nazwany „psychologicznym dręczycielem” przez byłą scenarzystkę Nickelodeon Amy Berg.

„Podczas roku spędzonego z Danem nie byłam świadoma żadnego fizycznie niewłaściwego zachowania”, podzieliła się w X Monday.

Schneider został oskarżony przez kilka byłych dziecięcych gwiazd Nickelodeon i pracowników o rzekome wspieranie toksycznego środowiska pracy oraz rzekome dręczenie i upokarzanie obsady i ekipy na swoich planach telewizyjnych. Los Angeles Times via Getty Images
Rzekomo zmuszał również swoje pracownice do wykonywania mu masaży w pracy. FilmMagic

„Mogę jednak potwierdzić, że był pieprzonym dupkiem. Psychiczny dręczyciel. Wprowadził mnie w ataki paniki, a stres związany z pracą dla niego spowodował u mnie poważną arytmię serca.”

Berg ujawniła, że „straciła całe” swoje 20 lat po przejściu operacji w celu naprawienia problemu.

„Ukradł mi te lata”, twierdziła.

Były król Nickelodeon został nazwany „psychologicznym dręczycielem” przez byłą scenarzystkę Nickelodeon Amy Berg. bergopolis/Twitter
Rzecznik Schneidera powiedział Page Six, że jest mu „naprawdę przykro” z powodu jego wcześniejszych działań przeciwko swoim pracownikom. FilmMagic, Inc

Rzecznik Schneidera powiedział Page Six, że jest mu „naprawdę przykro” z powodu jego wcześniejszych działań przeciwko jego pracownikom.

„Dan oczekiwał i wymagał wiele od swoich zespołów. Pracowali długie godziny i konsekwentnie tworzyli udane programy. W obliczu wyzwań związanych z produkcją, Dan mógł być czasami sfrustrowany i rozumie, dlaczego niektórzy pracownicy uważali to za onieśmielające i stresujące” – wyjaśnił przedstawiciel.

„Ale wie również, że niektórzy ludzie nie mieli pozytywnych doświadczeń i jest mu z tego powodu naprawdę przykro. Dan wie, że powinien był postarać się lepiej i czuje się okropnie z powodu każdego, kto widział go w najgorszym, a nie najlepszym wydaniu.”

Nickelodeon zerwał współpracę ze Schneiderem w 2018 roku w związku z doniesieniami, że był on „pod chmurką podejrzeń w związku z traktowaniem niektórych młodszych gwiazd jego programów” FilmMagic
Producent odszedł z wypłatą 7 milionów dolarów. Getty Images

Nickelodeon zerwał współpracę ze Schneiderem w 2018 roku w związku z doniesieniami, że był on „pod chmurką podejrzeń w związku z traktowaniem niektórych młodszych gwiazd jego programów” Producent odszedł z wypłatą 7 milionów dolarów.

Rzecznik Schniedera powiedział Hollywood Reporter w poniedziałek, że wszystko, co działo się w programach, które prowadził, było „dokładnie analizowane przez dziesiątki zaangażowanych dorosłych i zatwierdzane przez sieć.”

„Pamiętaj, że wszystkie historie, dialogi, kostiumy i makijaż zostały w pełni zatwierdzone przez kierownictwo sieci na dwóch wybrzeżach” – dodano w oświadczeniu.

Czytaj również:  Kendall Jenner trollowana za to, że "w końcu nauczyła się trzymać własny parasol

„Grupa ds. standardów i praktyk przeczytała i ostatecznie zatwierdziła każdy scenariusz, a kierownictwo programowe przejrzało i zatwierdziło wszystkie odcinki. Ponadto każdego dnia na każdym planie zawsze byli rodzice i opiekunowie oraz ich przyjaciele, którzy obserwowali kręcenie i próby.”

Schneider wyprodukował programy Nickelodeon „The Amanda Show”, „Drake & Josh”, „Zoey 101”, „iCarly”, „Victorious”, „Sam & Cat” i wiele innych. WireImage
„Quiet on Set” jest dostępny do streamowania na Max. FilmMagic

Po tym, jak pojawiły się zarzuty wobec Schneidera, użytkownicy mediów społecznościowych zwrócili uwagę na jego dziwne zachowania, w tym tendencję do tweetowania zdjęć stóp swoich młodych gwiazd.

Fani udostępniali również stare odcinki programów króla Nickelodeon, które zawierały nieodpowiednie filmy z młodymi aktorkami, w tym jeden z Arianą Grande, która zagrała w „Victorious”, jako nastolatka oblewająca się wodą, leżąc do góry nogami na łóżku.

„Quiet on Set” jest dostępny do streamowania na Max.

Latest Posts

Nie przegap