poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Dawn Hudson, odchodząca prezes Akademii, wysyła członkom „ostatnią notę” (Exclusive)

Dawn Hudson, której 11-letnia kadencja jako dyrektora generalnego Akademii Filmowej dobiegła końca w piątek, okrzyknęła swojego następcę, Billa Kramera, jako „wizjonerskiego lidera” w e-mailu do członków organizacji, uzyskanym przez The Hollywood Reporter, zapewniając dalej, że „Akademia jest w najlepszych rękach”

Oczekiwano, że Hudson pozostanie na swoim stanowisku do 18 lipca, ale w piątek wyciekła wiadomość, że jej przekazanie Kramerowi zostało przesunięte w czasie, a także, że zastępca Hudson, Christine Simmons, COO organizacji od 2018 roku, został odsunięty w ramach przejścia do nowej administracji.

W swoim komunikacie Hudson powiedziała, że prowadzenie Akademii było „przywilejem życia”, zapewniając, że pod jej okiem stała się „prawdziwie globalną organizacją filmową, światowej klasy muzeum, niezmordowanym zobowiązaniem do reprezentacji i włączenia, a także nowoczesną Akademią gotową do przewodzenia w zmieniającym się świecie.”

Pełny e-mail – wysłany pod hasłem „A final note from Dawn Hudson” – znajduje się poniżej.

Drodzy członkowie Akademii,

Jestem podekscytowana, że Bill Kramer rozpoczyna swoją kadencję jako CEO Akademii od dzisiaj. Jest on wizjonerskim liderem, który jeszcze bardziej zjednoczy i podniesie rangę naszej globalnej rodziny artystów i który będzie wspaniałym partnerem dla Was wszystkich. Jestem w pełni przekonany o dalszym sukcesie Akademii z Billem na czele i cieszę się na kolejny rozdział tej niezwykłej instytucji. Akademia jest w najlepszych rękach.

Jestem wdzięczny, że mogłem służyć jako wasz dyrektor generalny przez ostatnie ponad 11 lat i dzielić naszą wspólną, głęboką miłość do filmów. Dziękuję za wasze wsparcie osobiste i zawodowe, za waszą gotowość do wspierania Akademii, gdy była do tego powołana – a była do tego powołana bardzo często! – i za wasze zaangażowanie w rozwój tej organizacji pod każdym względem. Ostatnie dziesięciolecie jest świadectwem tego, jak innowacyjna i odważna może być instytucja posiadająca dziedzictwo: stworzyliśmy prawdziwie globalną organizację filmową, światowej klasy muzeum, niezłomne zaangażowanie w reprezentację i integrację społeczną oraz nowoczesną Akademię gotową do przewodzenia w zmieniającym się świecie. Dziękujemy za Wasz czas, pasję i wiedzę, dzięki którym to wszystko się stało.

Jestem pod ręką, aby wspierać Billa w każdy możliwy sposób, a także wiem, że on i nasza nowo wybrana Rada Gubernatorów wytyczą najlepszy możliwy kurs, idąc razem naprzód. To był przywilej całego życia, aby być częścią tego wspaniałego przedsięwzięcia. Odchodzę z miłością i wdzięcznością oraz najgłębszym szacunkiem dla was wszystkich.

Z głębokim uczuciem,

Dawn

Czytaj również:  Komedia Gabourey Sidibe o seksie przez telefon dostała pilotaż od Onyx Collective

Latest Posts

Nie przegap