wtorek, 18 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Demi Lovato zaręczyła się z muzykiem Jutesem po roku randkowania: Zobacz jej ogromny pierścionek

Gratulacje dla Demi Lovato są w porządku!

Piosenkarka „Sorry Not Sorry” zaręczyła się z muzykiem Jutesem po roku spotykania się, Page Six może potwierdzić.

Jutes (prawdziwe nazwisko: Jordan Lutes) oświadczył się Lovato w sobotę w Los Angeles z masywnym, zaprojektowanym na zamówienie, diamentowym pierścionkiem zaręczynowym w kształcie gruszki od Material Good.

Zakochane gołąbki – które oba kołysały się w całkowicie czarnych strojach – wydawały się szczęśliwsze niż kiedykolwiek podczas ich dyskretnej zaręczynowej sesji zdjęciowej, wpatrując się w siebie z uwielbieniem, podczas gdy fotograf robił im zdjęcia.

Prosta, ale romantyczna sceneria obejmowała czarną zasłonę z płatkami róż i świecami wyłożonymi na podłodze.

Po oświadczynach, które People określiło jako „osobiste i intymne”, źródło poinformowało Page Six, że Jutes zaskoczył Lovato zabierając ją do restauracji Craig’s w West Hollywood w Kalifornii, gdzie dołączyła do nich rodzina i najbliżsi przyjaciele.

Demi Lovato i Jutes są zaręczeni. Angelo Kritikos / SplashNews.com

„Wciąż zaniemówiłam. Ostatnia noc była najlepszą w moim życiu i nie mogę uwierzyć, że poślubię miłość mojego życia @jutesmusic…”, napisała 31-letnia Lovato na Instagramie.

„Mój ukochany, jestem niezmiernie podekscytowana, że mogę cię poślubić… każdy dzień spędzony z tobą był spełnieniem marzeń i nie mogę się doczekać, aby cię kochać i pielęgnować na zawsze. Za resztę naszego życia. Kocham Cię kochanie 🥰.”

Jutes, lat 32, powtórzył te uczucia w swoim własnym poście, pisząc: „Wczoraj poprosiłem moją najlepszą przyjaciółkę o rękę, a ona powiedziała tak. nie wyobrażam sobie życia bez ciebie i dzięki Bogu teraz nigdy nie będę musiał. czuję się teraz jak najszczęśliwszy żyjący człowiek. jestem w tobie tak zakochany @ddlovato 🖤.”

Muzyk oświadczył się z masywnym diamentem w kształcie gruszki. Angelo Kritikos / SplashNews.com

Lovato i Jutes są romantycznie związani od sierpnia 2022 roku, prawie dwa lata po tym, jak absolwentka „Camp Rock” (która używa zaimków she/they) zakończyła swoje pierwsze zaręczyny z aktorem Maxem Ehrichem.

Czytaj również:  49-letni Leonardo DiCaprio i 25-letnia dziewczyna Vittoria Ceretti na romantycznej kolacji w Beverly Hills

W lutym zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie podczas gali Clive Davis Pre-Grammy w The Beverly Hilton w Beverly Hills w Kalifornii.

Teraz, ponad rok później, oboje nie byli w stanie przestać się sobą zachwycać. Jutes niedawno zachwycał się Lovato z okazji jej 31. urodzin 20 sierpnia.

Oboje są ze sobą romantycznie związani od sierpnia 2022 roku. WireImage

„Wszystkiego najlepszego dla mojego najlepszego przyjaciela. jesteś najpiękniejszą i najbardziej utalentowaną osobą, jaka kiedykolwiek to zrobiła. ale co ważniejsze, jesteś dziwna i sprawiasz, że płaczę ze śmiechu”, podpisał wówczas karuzelę zdjęć i filmów wypełnioną PDA za pośrednictwem Instagrama.


Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Twoje serce zmieniło życie na całej planecie… zwłaszcza jakiegoś kolesia z farmy w Kanadzie, który trafił na twoją sesję ponad rok temu. Nie wiedziałem, że idealna osoba istnieje, dopóki cię nie spotkałem” – kontynuował. „Ale teraz, kiedy już wiem, spędzę resztę mojego życia chroniąc cię i robiąc wszystko, co w mojej mocy, aby wycisnąć z ciebie kolejny uśmiech i śmiech z brzucha. Nie mógłbym być bardziej dumny, nazywając cię moim dzieckiem.”

Jutes nazwał Lovato swoją „najlepszą przyjaciółką” w poście w mediach społecznościowych z okazji jej urodzin w sierpniu. Instagram
„Nie mógłbym być bardziej dumny, nazywając cię moim dzieckiem” – dodał. Demi Lovato/Instagram

Przed swoimi zaręczynami, Lovato również niedawno mówiła o swoim związku z Jutesem, gdy była gościem w programie „The Jennifer Hudson Show” na początku tego miesiąca.

Absolwentka Disney Channel powiedziała prowadzącej Jennifer Hudson, że poznała swojego obecnego narzeczonego w studiu nagraniowym, kiedy pracowała nad swoim albumem „Holy Fv-k” z 2022 roku Alternatywny muzyk pomógł jej współtworzyć kilka piosenek zawartych na jej ósmym albumie studyjnym, w tym „Substance.”

„Pracowało nam się razem naprawdę dobrze i jesteśmy w sobie po prostu bardzo zakochani” – powiedziała Lovato. „To niesamowite znaleźć kogoś, z kim można się śmiać i z kim można tworzyć muzykę. To takie wyjątkowe.”

Czytaj również:  Kim są była żona Jerry'ego Springera Micki Velton i córka Katie Springer?

Latest Posts

Nie przegap