28 czerwca 2022 | 18:19

Diana Jenkins rzekomo wykorzystała swoją historię medyczną, aby wymigać się od uczestnictwa w imprezie urodzinowej Garcelle Beauvais.

Najnowszy dodatek do obsady „The Real Housewives of Beverly Hills” wysłał „podejrzany” tekst do całej grupy, wyjaśniając, dlaczego zabrakło jej na uroczystości.

W zapowiedzi środowego odcinka, Kyle Richards powiedziała swojemu mężowi, Mauricio Umansky, i ich 26-letniej córce, Alexii Umansky, że wysłała sms-a do swoich gwiazd po ich ostatniej podróży do Meksyku.

„Wysłałam wiadomość w niedzielę rano mówiąc: 'Mam nadzieję, że wszystkie dziewczyny odpoczywają. Jestem taka zmęczona’,” powiedziała Richards.

„I wtedy Diana odpisała, 'Cóż, zwykle nie robię tego w tekście grupowym, ale lekarze kładą mnie na łóżku, aby zatrzymać krwawienie'”, kontynuowała, jak Dorit Kemsley, Crystal Kung Minkoff i Sutton Stracke włączyły się, aby wyrecytować resztę tekstu w swoich konfesjonałach.

Diana Jenkins
Diana Jenkins wysłała „szemrany” tekst do swoich współpracowników z „Real Housewives of Beverly Hills”, tłumacząc, dlaczego zabrakło jej na przyjęciu urodzinowym.
sdjneuro/Instagram

Wiadomość, według współpartnerów Jenkins, kontynuowała: „Ta podróż i latanie i picie i spalanie mojej świecy obu końców po utracie dziecka, krwawienie przez osiem tygodni prosto po poronieniu i cztery poważne operacje, które nastąpiły w ostatnich tygodniach, aby uratować moją macicę, nie było bardzo inteligentną rzeczą do zrobienia.”

Lisa Rinna przeczytała: „Zwykle nie dzieliłabym się tym w tekście grupowym, ponieważ to sprawia, że wyglądam jak jęcząca suka”, zanim Beauvais dodała: „Ale 'Garcelle’, źle napisane, może pomyśleć, że jestem niegrzeczna, więc jest.”

Garcelle Beauvais
Garcelle Beauvais ujawniła, że jej nowa współpartnerka źle zapisała jej imię w tekście.
Bravo

Rinna wtrąciła: „Kocham Dianę. Ona jest tak samo podejrzana jak ja.”

Jenkins wcześniej szczerze opowiedziała o stracie swojego czwartego dziecka podczas rozmowy jeden na jeden z Richardsem.

Bravolebrity, która uciekła z Bośni do Londynu, gdzie poznała swojego pierwszego męża Rogera Jenkinsa, powiedziała, że dowiedziała się, że jest w ciąży zaledwie pięć miesięcy po urodzeniu córki Eliyanah w 2020 roku.

Czytaj również:  Córka Boba Sageta, Lara, dzieli się hołdem z okazji Dnia Ojca: 'Był moim najlepszym przyjacielem'
Diana Jenkins dołączyła do hitowego programu Bravo w 2022 roku.
Tommy Garcia/Bravo

Jednak jej lekarz ujawnił, że jej nienarodzone dziecko odeszło kilka tygodni wcześniej, a ona była zmuszona urodzić martwe dziecko.

Jenkins ma dwójkę dzieci ze swoim brytyjskim finansistą oraz jedną córkę z obecnym partnerem, Asherem Monroe.