19 maja 2022 | 7:27pm

Seth Meyers nie będzie w najbliższym czasie pisał żadnych clickbaitowych esejów „Dlaczego opuściłem Nowy Jork”.

Komik z „Late Night” gościł w poniedziałek na pierwszej od trzech lat gali 92nd Street Y, zatytułowanej „A Love Letter to NY” – i zadeklarował: „Kocham Nowy Jork tak bardzo, że chcę tu mieszkać do końca życia.”

Ale dodał żartobliwie: „Jestem pewien, że ty też kochasz Nowy Jork. Z tym, że mam wrażenie, że co jakiś czas Nowy Jork powinien napisać do Ciebie list miłosny. Nowy Jork dla mnie, czasami jest małżonkiem, który powinien wyciągnąć rękę i powiedzieć: 'Tak mi przykro, że zostawiłem śmieci na ulicy na rok.'”

Mówiąc o małżonkach, podczas omawiania inkluzywności żydowskiej organizacji, Meyers, który nie jest Żydem, podniósł, że jego żona Alexi Ashe jest. „Spędziłem dużo czasu z żydowską rodziną mojej żony, którą bardzo kocham” – powiedział. „Oni są szczególnie wspaniali w kryzysie. Kiedy coś idzie nie tak, są po prostu wspaniali. A jeśli nie ma kryzysu, to oni go znajdą.”

Tancerka i choreografka Alvin Ailey – Judith Jamison, Craig Newmark, adwokat LGBTQ – Jeff Schoenfeld oraz rabin Peter Rubinstein zostali uhonorowani podczas wydarzenia.

Seth Meyers and his wife Alexi Ashe at the 2022 Met Gala
Meyers zażartował podczas imprezy o żydowskiej rodzinie swojej żony Alexi Ashe.
Getty Images dla The Met Museum/

Burmistrz Eric Adams, który, jak się wydaje, nie opuścił jeszcze żadnej imprezy, również pojawił się na niej i wygłosił przemówienie.

The 92nd Street Y gościł występy i panele gości, w tym Hillary Clinton, Paul McCartney, Jon Stewart, Tom Ford i więcej.

Meyers pojawił się również niedawno na pierwszych osobistych prezentacjach upfront NBCUniversal dla reklamodawców od 2019 roku, mówiąc tłumowi, „Telewizja jest jedynym miejscem, w którym możesz kłamać przez zęby o tym, jak wspaniałe jest wszystko i nazwać to upfront.”

Czytaj również:  Victoria Pedretti wyzywa "znanego" aktora, który powiedział, że się do niej masturbował