sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Dokument Celine Dion opowiadający o podróży do zdrowia w Amazon MGM

Amazon MGM nabył światowe prawa do filmu dokumentalnego o Celine Dion, I Am: Celine Dion.

Film podąża za supergwiazdą, u której zdiagnozowano syndrom sztywnej osoby i kontynuuje swoją karierę.

Streszczenie dokumentu brzmi następująco: „Od odwiedzania jej garderoby couture touring i rzeczy osobistych po spędzanie czasu w studiu nagraniowym, dokument uchwycił nigdy wcześniej nie widziane prywatne życie globalnej megagwiazdy. Emocjonalny, energetyczny i poetycki list miłosny do muzyki, I Am: Celine Dion rejestruje ponad rok filmowania, gdy legendarna piosenkarka nawiguje swoją podróżą w kierunku otwartego i autentycznego życia pośród choroby”

W grudniu 2022 r. Celine ujawniła, że zdiagnozowano u niej rzadkie zaburzenie neurologiczne, „które dotyka około jednej na milion osób”, poinformowała fanów w filmie na Instagramie. Pod koniec ubiegłego roku jej siostra Claudette Dion powiedziała, że piosenkarka straciła kontrolę nad swoimi mięśniami.

„Ostatnie kilka lat było dla mnie wyzwaniem, podróżą od odkrycia mojej choroby do nauczenia się, jak z nią żyć i radzić sobie z nią, ale nie pozwolić, by mnie definiowała” – powiedziała Celine Dion. „W miarę jak droga do wznowienia mojej kariery koncertowej trwa, zdałam sobie sprawę, jak bardzo za tym tęskniłam, za możliwością zobaczenia moich fanów. Podczas tej nieobecności zdecydowałam, że chcę udokumentować tę część mojego życia, aby spróbować podnieść świadomość na temat tego mało znanego stanu, aby pomóc innym, którzy podzielają tę diagnozę”

Film wyreżyserowała Irene Taylor. Sony Music Vision, Sony Music Entertainment Canada i Vermilion Films stoją za filmem, który będzie dostępny na Prime Video.

Taylor, Stacy Lorts i Julie Begey Seureau wyprodukowali dla Vermilion Films, wraz z Tomem Mackayem dla Sony Music Vision. Dave Platel i Denis Savage pełnią rolę producentów wykonawczych dla Les Productions Feeling wraz z Shane’em Carterem dla Sony Music Entertainment Canada i Kristą Wegener dla Sony Music Vision.

Czytaj również:  Kim Kardashian odpowiada na krytykę odchudzania na Met Gala: "Nie zrobiłam nic niezdrowego"

Sprzedaż została wynegocjowana przez Sony Music Vision w imieniu twórców filmu.

Latest Posts

Nie przegap