11 czerwca 2022 | 10:36

Drew Barrymore nie mogła się powstrzymać od przypomnienia sobie swojego czarującego filmu z 1998 roku, „Ever After” podczas refleksji nad ślubem piosenkarki i kumpeli, Britney Spears.

„To, czego nauczyłam się z „Ever After”, to fakt, że musimy się ratować, a jednocześnie wciąż pragnąć bajki. I to jest dokładnie to, co Britney zrobiła!” Barrymore, 47, podzieliła się na Instagramie w piątek wieczorem wraz ze snapami z wydarzenia, w tym jednym z gospodarzem talk show umieszczonym między panną młodą a innym gościem, Seleną Gomez.

„Nie mogłabym być szczęśliwsza z powodu jej nieustraszonej podróży !!!!!!!”, podsumowała przed wyszczególnieniem jej wyglądu na tę okazję, w tym czekoladowej sukni Valentino couture.

Droga Spears do ołtarza była długa, ponieważ jej wcześniejszy nadzór konserwatorski uniemożliwił jej małżeństwo lub posiadanie dzieci.

Po zakończeniu opieki konserwatorskiej, Spears rozkwitła w swoim związku z nowym mężem, Samem Asghari.

Oprócz Barrymore i Gomez, w ekskluzywnym soirée uczestniczyły również Madonna, Paris Hilton i Donatella Versace, która zaprojektowała suknię Spears na jej bajkowy ślub.

Britney Spears and Sam Asghari
Spears poślubiła Sama Asghari w czwartek wieczorem w Thousand Oaks, Calif.
Kevin Ostajewski/Shutterstock

Jednak zrażeni rodzice Spears, Jamie Spears i Lynne Spears, oraz jej siostra, Jamie Lynn Spears, nie byli obecni – ani jej synowie, Sean Preston, 16, i Jayden James, 15.

From left: Donatella Versace, Paris Hilton, Britney Spears, Madonna, Selena Gomez and Drew Barrymore pose for a picture on Spears' big day.
Wśród innych gości weselnych znalazły się Donatella Versace, Paris Hilton i Madonna.
Kevin Ostajewski/Shutterstock

Jej brat, Bryan Spears, podobno otrzymał zaproszenie, ale nie wygląda na to, że on również był obecny.

Gwiazda pop, 40, i Asghari, 28, zaręczyli się we wrześniu 2021 roku po prawie pięciu latach randek.