wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Drew Carey mówi, że może „w końcu ruszyć dalej” po tym, jak morderca byłej narzeczonej Amie Harwick został skazany na dożywocie

Drew Carey znalazł zamknięcie, którego potrzebował, aby „w końcu ruszyć dalej” po morderstwie swojej byłej narzeczonej, Amie Harwick w 2020 roku.

Rozmawiając z People w wywiadzie opublikowanym w środę, gospodarz telewizyjny powiedział, że skazanie Garetha Pursehouse’a za morderstwo i późniejsze skazanie go na dożywocie pod koniec ubiegłego roku przyniosło mu spokój.

„Ledwo pamiętam imię tego faceta – tak bardzo usunąłem go z mojego życia – ale od czasu ostatecznego wyroku czuję się tak, jakbyśmy wszyscy odetchnęli i mogli wreszcie ruszyć dalej” – wyjaśnił.

Drew Carey powiedział, że może „w końcu żyć dalej” po zabójstwie jego byłej narzeczonej, Amie Harwick w 2020 roku. WireImage
Powiedział People w środę, że został zamknięty, gdy morderca został skazany na dożywocie za kratkami. GC Images

„Cały proces dobiegł końca i nie ma już nic więcej do zrobienia i nie ma się czym martwić. … Mówiąc tylko za siebie, to było spore odciążenie.”

W lutym 2020 r. Harwick została znaleziona w swoim domu w Hollywood Hills, nie reagując na bodźce, po czym zmarła w szpitalu z powodu tępych obrażeń głowy. Miała 38 lat.

Trzy lata później, we wrześniu 2023 r., Pursehouse, który był jej byłym chłopakiem, został uznany winnym morderstwa pierwszego stopnia po uduszeniu jej i wyrzuceniu przez balkon na trzecim piętrze jej domu.

„Odkąd zapadł ostateczny wyrok, wydaje się, że wszyscy odetchnęliśmy i możemy wreszcie ruszyć naprzód” – wyjaśnił. Getty Images
„Mówiąc tylko za siebie, to był spory ciężar” – dodał. Getty Images

Prześladował ją przez całą noc, zanim zaatakował ją w domu. W tym czasie uzyskała już dwa zakazy zbliżania się do niego.

Pursehouse, lat 45, został skazany na dożywocie w grudniu ubiegłego roku.

„Ona jest ze mną zawsze”, powiedziała 65-letnia Carey w wywiadzie dla People. „Wiele razy czuję się, jakbym myślała o różnych rzeczach i to prawie tak, jakbym słyszała jej głos mówiący: 'Cóż, naprawdę, to z powodu tego i tamtego’ To naprawdę miłe, szczerze mówiąc.”

Amie Harwick została zamordowana przez swojego byłego chłopaka, Garetha Pursehouse’a. Getty Images
Zaatakował terapeutkę rodzinną w jej domu w Hollywood Hills i zrzucił ją z gzymsu balkonu na trzecim piętrze.

Carey i terapeuta rodzinny poznali się w 2017 roku, a rok później zaręczyli. Zaręczyli się jednak dopiero pod koniec 2018 roku.

Czytaj również:  Crystal Hefner twierdzi, że "smutne" zwierzęta w rezydencji Playboya umierały z pragnienia i były "przygnębione"

Krótko po jej śmierci, komik twierdził, że on i Harwick wciąż byli dla siebie gorącymi uczuciami.

„Była piękna i zabawna, bardzo troszczyła się o ludzi i poprawę ich życia i była po prostu radością z przebywania w pobliżu. I byłem w niej tak zakochany”, wspominał w swoim programie radiowym SiriusXM.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Pursehouse został skazany na dożywocie w grudniu 2023 roku. Law&Crime Network
Po jej śmierci Carey nazwał Harwick „pozytywną siłą na świecie” i powiedział, że wciąż jest w niej zakochany. CNN

„Nawet po zerwaniu nadal bardzo się kochaliśmy. Mimo że zerwaliśmy zaręczyny, wciąż byłem w niej bardzo zakochany. A ona odwzajemniała moją miłość.”

Powiedział również, że Pursehouse prześladował ją przez 10 lat i że „śmiertelnie się go bała”.

Po jej śmierci, Carey nazwał Harwick „pozytywną siłą na świecie” i „niestrudzoną i nieskruszoną mistrzynią kobiet.”

Latest Posts

Nie przegap