8 sierpnia 2022 | 7:34pm

Gwiazda „Flasha” Ezra Miller został oskarżony o przestępstwo włamania po tym, jak został oskarżony o kradzież alkoholu z domu w Vermont – ostatnie domniemane przestępstwo w ciągu problemów prawnych, w które byli zaangażowani w tym roku.

Policja stanowa w Vermont twierdzi, że kłopotliwy aktor, 29, włamał się do prywatnej rezydencji w Stamford w maju i rzekomo zabrał kilka butelek gorzały, zgodnie z oficjalnym komunikatem prasowym.

Właściciele domu byli poza domem, gdy rzekomy incydent miał miejsce 1 maja o godzinie 17:55, zgodnie z raportem.

Raport stwierdza również, że po przejrzeniu nagrań z monitoringu, policja znalazła „prawdopodobną przyczynę do oskarżenia” aktora „Perks of Being a Wallflower” o przestępstwo włamania do niezamieszkałego mieszkania.

Wygląda na to, że Miller był zaginiony przez jakiś czas, ponieważ raport stwierdza, że został po prostu „zlokalizowany” w niedzielę, w którym to czasie nakazano mu stawić się w Vermont Superior Court Bennington’s Criminal Division w celu postawienia zarzutów pod koniec września.

Ezra Miller mugshot
Byli wcześniej aresztowani na Hawajach za zakłócanie porządku i molestowanie.
Departament Policji Hawajów

Policja stanowa w Vermont skierowała nas do oficjalnego komunikatu, kiedy zasięgnęliśmy dalszych informacji.

Miller stoi w obliczu szeregu poważnych zarzutów w całym USA, które rozpoczęły się na początku 2022 roku.

Aktor „Fantastic Beasts” – który używa zaimków they/them – został aresztowany w marcu za zakłócanie porządku, a później przyznał się do winy.

A second Ezra Miller mugshot
Zostali ponownie aresztowani za rzekome rzucenie w kogoś krzesłem.
Getty Images

Zostali również oskarżeni o rzekome rzucenie krzesłem w kobietę i bycie przedmiotem 10 wezwań 911 w mniej niż miesiąc na Hawajach.

W czerwcu Miller został oskarżony o uwodzenie nastolatka „kultowym” zachowaniem. Rodzice nastolatka złożyli pozew w Standing Rock Sioux Tribal Court, w którym twierdzili, że aktor „używa przemocy, zastraszania, groźby przemocy, strachu, paranoi, urojeń i narkotyków, aby utrzymać władzę nad młodym nastolatkiem Tokatą.”

Ezra Miller
Gwiazda „Fantastic Beasts” została również oskarżona o uwodzenie nastolatka „kultowym” zachowaniem.
WireImage

Tokata zaprzeczył jednak twierdzeniom rodziny i przyjaciół na portalach społecznościowych.

Czytaj również:  Wewnątrz trudnego ostatniego roku Barbary Walters w "The View

Inny zaniepokojony rodzic w Massachusetts oskarżył aktora o niewłaściwe zachowanie wobec ich 12-latka. Zarówno rodzic jak i dziecko otrzymali tymczasowy zakaz zbliżania się do Millera, jak podaje The Daily Beast.

Pod koniec czerwca Miller został wtedy oskarżony o trzymanie trójki małych dzieci i ich matki w wypełnionej bronią farmie w Vermont. Dwa źródła powiedziały wtedy Rolling Stone, że obawiały się o bezpieczeństwo dzieci, w wieku od 1 do 5 lat.

Przedstawiciele Millera nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Page Six o komentarz w sprawie najnowszych zarzutów.