15 maja 2022 | 16:20

Zostaw to Kylie Jenner, aby znaleźć sposób, aby pstryknąć niemożliwie nieskazitelne zdjęcie w DMV.

Gwiazda rzeczywistości, 24, dała fanom spojrzenie na jej nowe kalifornijskie prawo jazdy poprzez Instagram w niedzielę, w którym uśmiechnęła się do kamery i pouted jej pulchne usta.

Naturalnie, fani nie mogli się powstrzymać od zachwytu nad „doskonałym” i „efektownym” dowodem osobistym w sekcji komentarzy.

Kylie Jenner gave fans a glimpse at her new ID in an Instagram post which featured a snippet of her California driver's license.
Kylie Jenner dała fanom wgląd w swój nowy kalifornijski dowód osobisty poprzez Instagram w niedzielę.
Instagram/@kyliejenner

„Chciałbym, aby mój dowód osobisty był tak doskonały”, napisał jeden z fanów, podczas gdy inny opisał zdjęcie jako „jedno z najbardziej ikonicznych zdjęć”.

„Ten post daje króla kylie”, skomentował trzeci fan, odnosząc się do ikonicznej ery Snapchata gwiazdy rzeczywistości circa 2015.

Czwarta osoba nazwała to „najbardziej glamour ID jakie kiedykolwiek widziałem, PERIODT.”

Nawet BFF Jenner, Anastasia Karanikolaou, zważyła, pisząc po prostu: „Gorąco.”

Kylie Jenner
Fani CEO Kylie Cosmetics oznaczyli zdjęcie ID jako „idealne.”
FilmMagic

Później w niedzielę Jenner podzieliła się mniej efektownym ujęciem, na którym ona i jej 4-letnia córka, Stormi, spędzają czas w prywatnym odrzutowcu.

Chociaż nie ujawniła, dokąd zmierzają, prawdopodobnie udali się do Las Vegas na występ Travisa Scotta podczas 2022 Billboard Music Awards.

„Gorgeous gorgeous girls” Jenner podpisała słodkie zdjęcie matki i córki, na którym widać ją w wygodnym szarym dresie z dopasowanymi trampkami Nike.

Kylie Jenner
Gwiazda reality niedawno urodziła swoje drugie dziecko, chłopczyka, z raperem Travisem Scottem.
Getty Images

Nowe posty Jenner pojawiają się zaledwie kilka dni po tym, jak gwiazda „Kardashians” powiedziała swoim zwolennikom TikTok, że odzyskuje swój groove po urodzeniu syna trzy miesiące temu.

„Jednak odzyskuję swoją osobowość. Jakbym znowu czuła się jak ja”, wykrztusiła nad klipem audio, w którym rozmawia z Jordyn Woods w odcinku „Life of Kylie” z 2017 roku.

„Naprawdę nie byłam sobą” – przyznała, dodając w podpisie: „Kiedy twoje hormony poporodowe zaczynają się wyrównywać 😅😅😃.”

Travis Scott and pregnant Kylie Jenner cradling her baby bump.
Dwójka jest również rodzicami 4-letniej córki Stormi.
kyliejenner/Instagram

Fani wciąż cierpliwie czekają na poznanie nowego monidła, jakie Jenner i Scott nadali swojemu chłopcu, po tym jak wcześniej wybrali imię Wolf i wycofali się z niego.

Czytaj również:  Audrina Patridge wspomina "niegrzeczne, divowe zachowanie" Justina Timberlake'a na VMAs 2007

„Zanim oficjalnie je zmienię, chcę się upewnić”, potentatka kosmetyczna powiedziała Entertainment Tonight o „mocnych opcjach”, które ona i Scott, 31, mieli na myśli. „Wolf nigdy nie był na naszej liście. Podobało mi się to imię. Nie ma nic przeciwko Wolfowi, po prostu to nie był on.”