sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Francesca Cappucci, była reporterka KABC-TV, zmarła w wieku 64 lat

Zmarła Francesca Cappucci, która spędziła ponad dekadę jako popularna reporterka rozrywkowa i muzyczna w KABC-TV w Los Angeles. Miała 64 lata.

Cappucci zmarła 30 marca w Huntington Hospital w Pasadenie po tym, jak zdiagnozowano u niej etap 4 przerzutowego raka płuc w lipcu, jej starszy syn, Ian Lyndon, powiedział The Hollywood Reporter. Nigdy nie paliła i „była zwolenniczką dobrego samopoczucia, biegała i ćwiczyła każdego dnia, dlatego [jej choroba] była takim szokiem”, powiedział.

Ni stąd ni zowąd Quentin Tarantino nazwał imieniem glamour włoskiej gwiazdy filmowej żonę Ricka Daltona Leonardo DiCaprio w Once Upon a Time in Hollywood (2019).

Cappucci i filmowiec nigdy nie spotkali się, powiedział Ian, a ona była „zdmuchnięta”, gdy ona i jego brat, Will, po raz pierwszy zobaczyli film na dużym ekranie. (Postać była grana przez chilijską aktorkę Lorenzę Izzo).

Cappucci zajmował się show-biznesem dla stacji należącej do ABC w latach 1984-98 i przeprowadzał wywiady z „największymi i najlepszymi w przemyśle muzycznym”, powiedział reporter rozrywkowy KABC George Pennacchio.

Portretowała również reporterkę w odcinkach takich programów telewizyjnych jak The Colbys, Columbo, 7th Heaven, The Practice i Charmed oraz w filmie Beverly Hills Ninja (1997).

Średnie dziecko, Francesca Maria Cappucci urodziła się w Los Angeles 29 czerwca 1958 roku. Ukończyła San Marino High School i uczęszczała do Loyola Marymount University przez dwa lata przed rozpoczęciem kariery dziennikarskiej.

Zaczynała w dziale spraw publicznych w stacji radiowej KIQQ-FM (K-100) w Los Angeles, gdzie była gospodarzem wywiadu dotyczącego spraw publicznych, prowadziła wiadomości i pracowała nad porannym programem u boku Jaya Coffey’a.

W KABC, przeprowadzała wywiady z Rodem Stewartem, Davidem Bowie i Michaelem Jacksonem, zanim opuściła stację po narodzinach Iana.

Wyprodukowała i współtworzyła z Ianem (który również wyreżyserował) film krótkometrażowy z 2018 roku, Not Me, w którym wystąpiła przyszła gwiazda Netflix Outer Banks, Rudy Pankow i grał na kilku festiwalach filmowych.

Czytaj również:  Wśród trudnych negocjacji SAG-AFTRA rozszerza zakres niezależnych gier wideo dzięki nowej umowie

Oprócz jej synów, ocaleni obejmują jej rodzeństwo, Rafael i Isabella; jej były mąż, Gordon Fordyce; i bliscy przyjaciele Kim Kelly, Diana Browne i Meredith Brooks.

Latest Posts

Nie przegap