środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

gwiazdy 'Stranger Things’ zdradzają, co czeka nas w czwartym sezonie i wspominają wspólne dorastanie na planie

Po trzech latach nieobecności, Stranger Things powróciło w sobotę wieczorem w Nowym Jorku, a jego gwiazdy odsłoniły czwarty sezon hitu Netflixa na imprezie z okazji światowej premiery w Brooklynie.

„To wielka ulga”, powiedział Gaten Matarazzo w rozmowie z The Hollywood Reporter o tym, że w końcu udało się przedstawić światu nowy sezon. „Minęły trzy lata od wydania naszego ostatniego sezonu i praca nad nim była długim procesem, ale jesteśmy tak szczęśliwi, że w końcu jesteśmy przy zamknięciu z tym sezonem. Czuje się jak niekończący się sezon, po prostu nie chce się zatrzymać, ale w końcu jesteśmy tutaj.”

Duża część opóźnienia między sezonami była oczywiście spowodowana pandemią COVID-19, przy czym zdjęcia zostały zmuszone do zamknięcia w 2020 roku, a następnie powoli wznowione sześć miesięcy później.

„Czekaliśmy tak długo, aby w końcu to zrobić i dać to fanom, którzy błagają mnie: 'Proszę, kiedy wyjdzie sezon?'” dodał Noah Schnapp. „A ja jestem jak 'Oto jest, w końcu skończyliśmy'” Sezon czwarty rozpocznie się tam, gdzie trzeci sezon się skończył, z Eleven (graną przez Millie Bobby Brown) tracącą swoje moce i oddalającą się od centralnej lokalizacji serialu – Hawkins, Indiana, wraz z rodziną Byersów, próbując znaleźć trochę normalności w Kalifornii.

„Zobaczycie go poza tym nadprzyrodzonym środowiskiem, z którym zwykł się zmagać i z którym walczy”, powiedział Schnapp o tym, co czeka jego postać, Willa Byersa. „To tylko jego licealne, normalne zmagania i naprawdę miło jest zobaczyć tę stronę jego osoby” I choć mieszka w nowym mieście, nie spodziewajcie się nowego wyglądu: „Zamierzacie uzyskać fryzurę na miskę i lepiej, żebyście ją pokochali, bo nie odejdzie,” droczył się.

Lazy loaded image

Matt Duffer, Millie Bobby Brown, Ross Duffer i Shawn LevyTheo Wargo/Getty Images

Sezon trzeci ustanowił również nowe wyzwanie dla Jima Hoppera Davida Harboura, który został wzięty do niewoli przez Rosjan, jak potwierdził aktor: „Jest w naprawdę złym miejscu. Jest w brutalnym środowisku zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, w dziwny sposób.”

Czytaj również:  Inside Beyoncé's "Club Renaissance" Event in Los Angeles

Harbour, który przeszedł po czerwonym dywanie na imprezie Netflix Studios Brooklyn w bling out Stranger Things ensemble, który żartował, że to „moja miłość do serialu wyrażona jak Elvis”, skomentował również swoje powinowactwo do postaci, które kończą w rosyjskich więzieniach, po tym jak podążał podobną trajektorią z rolą w Black Widow.

Zbieg okoliczności „nie był planowany, ale internet nie pozwoli mi go przeżyć”, droczył się. „Tak, miałem fajną małą postać z Marvela o nazwie Alexei Shostakov, Czerwony Strażnik, ale to zupełnie inna osoba. Więzienie jest takie samo, ale mamy nieudanego rosyjskiego super-żołnierza, który jest zamknięty, a potem masz kogoś, kto jest dosłownie znany jako Amerykanin w więzieniu; jest kowbojem, jest tropieniem tego Amerykanina z filmów z lat 80-tych, którego chcesz zobaczyć, jak pokonuje Rosjan. To bardzo różne postacie, ale tak, obaj są w rosyjskim więzieniu. Przepraszam za te fatalne wybory dyrektorów castingów.”

Lazy loaded image

David HarbourArturo Holmes/WireImage

Sezon czwarty widzi również bohaterów wchodzących do szkoły średniej, podczas gdy w rzeczywistości większość aktorów wchodzi w dorosłe lata, po tym jak zaczęli w serialu jako 12- i 13-latkowie.

„Nigdy nie widzisz upływu czasu, kiedy pracujesz z dorosłymi, a potem widzisz te dzieci”, powiedział Harbour, „widzisz jak stają się dorosłe i to jest zarówno przerażające jak i piękne. Myślę, że list Hoppera wyraża to dość pięknie, jest jak: 'Kocham cię i nie chcę, żebyś się zmienił’ i myślę, że taka jest natura życia: Czasem jest dobre, a czasem złe i widziałam to wszystko u tych dzieci.”

O swoim doświadczeniu dorastania na planie, Sadie Sink powiedziała: „Nie wiem, co byśmy bez siebie zrobiły, po prostu dlatego, że to taka dziwna pozycja, w której się znajdujemy – niesamowita pozycja, ale inna niż to, czego doświadczają inne nastolatki, które znamy. Więc mieć siebie nawzajem i odnosić się w tej całej dzikiej podróży jest bardzo wyjątkowe i istotne.”

Lazy loaded image

Winona RyderBryan Bedder/Getty Images

Joe Keery, który był w połowie lat dwudziestych, gdy rozpoczął się serial i nazywa młodą obsadę swoim rodzeństwem, zażartował, że widział, jak wszyscy dostają „bardzo wysokie i głębsze głosy i wszyscy są coraz wyżsi” Został również zainspirowany przez ich etykę pracy i sukces, powiedział, i z nadchodzącym sezonie piątym jako oficjalny koniec Stranger Things podróży, podzielił się swoimi nadziejami na zakończenie swojej postaci Steve’a.

Czytaj również:  Doug Liman bierze udział w premierze "Road House" na SXSW, pomimo planów bojkotu

„Chcę po prostu, żeby facet był szczęśliwy i nie sądzę, że będzie to wymagało wiele” – zaproponował. „Ładny dom, fajna praca, może pani, którą kocha”.

Lazy loaded image

Finn Wolfhard i Gaten MatarazzoRoy Rochlin/Getty Images

Wewnątrz premiery, Netflix przekształcił przestrzeń w salę gimnastyczną inspirowaną szkołą średnią, gdzie obsada tańczyła do piosenek od Fergie do Whitney Houston. Doszło nawet do tanecznego starcia między Matarazzo i Calebem McLaughlinem – które McLaughlin mógł wygrać, wykonując backflipa. A dla tych, którzy są pełnoletni, na afterparty podano koktajle „The Hellfire Club” i „Upside Down Negroni”.

Czwarty sezon Stranger Things ukaże się w dwóch tomach, pierwszy pojawi się 27 maja, a drugi 1 lipca.

Neha Joy również przyczyniła się do tego raportu.

Obsada #StrangerThings4 dostaje „Fergalicious” na wczorajszej imprezie premierowej pic.twitter.com/Q6PlYxP1pn

– The Hollywood Reporter (@THR) 15 maja 2022

Latest Posts

Nie przegap