15 marca 2023 r. |18:37

Gwyneth Paltrow zrobiła kilka dziwnych rzeczy w imię dobrego samopoczucia, ale „najdziwniejsza” z nich najwyraźniej dotyczyła jej odbytu.

Podczas wystąpienia w podcaście „The Art of Being Well”, założycielka Goop ujawniła, że „stosowała ozonoterapię doodbytniczo”.

„To dość dziwne, ale było bardzo pomocne”, powiedziała ze śmiechem.

Według Healthline, „Ozonoterapia odnosi się do procesu podawania gazu ozonowego do ciała w celu leczenia choroby lub rany.”

Jednak proces ten nie jest regulowany, a w 2019 roku FDA twierdziła, że jest to „toksyczny gaz bez znanego użytecznego zastosowania medycznego.”

Gwyneth Paltrow on a podcast.
Paltrow twierdzi, że „dziwna” procedura „była bardzo pomocna.”
TikTok/@dearmedia

Paltrow kontynuowała swoją codzienną rutynę wellness z gospodarzem programu Willem Colem – wszystko podczas podawania sobie kroplówki.

„Uwielbiam kroplówki, jestem wczesnym użytkownikiem kroplówek”, powiedziała, zauważając, że szczególnie kocha Glutation i Fosfatydylocholinę.

„Są dość trudne do znalezienia, a te sprawiają, że czuję się tak dobrze.”

Oprócz porannych kroplówek, Paltrow mówi, że praktykuje przerywany post aż do około południa, kiedy to w końcu zjada coś „co nie podniesie [jej] poziomu cukru we krwi” – jak zupa lub rosół z kości.

Zdobywczyni Oscara następnie dostaje w „jednej godzinie ruchu” z pilates lub spaceru przed rozpoczęciem jej rutyny po treningu.

Po suchym szczotkowaniu w saunie na podczerwień przez 30 minut, Paltrow ma paleo kolację z „dużą ilością warzyw”, aby „wspierać [jej] detoks.”


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Gwyneth Paltrow
Aktorka z „Avengers” została zrugana w sieci za podzielenie się swoją „nietrafioną” codzienną rutyną – która obejmuje przerywany post i poranne kroplówki.
Instagram/@gwynethpaltrow

Chociaż aktorka „Iron Mana” wydawała się nonszalancka podczas wyjaśniania swojej codziennej rutyny, użytkownicy TikTok skrytykowali ją za to, że natknęła się na tak „nieogarniętą”.

„Czy głodzi wellness?” zapytał jeden użytkownik, podczas gdy inny dodał: „Co ona detoksykuje? Czarna kawa, rosół z kości i warzywa?”

Czytaj również:  'Shahs' nie 'ekskomunikuje' Mike'a Shouheda z powodu rzekomej przemocy domowej

„Ugh! Tak się cieszę, że nie jestem celebrytką i żyję w tym nierealnym świecie domowego SPA i trenerów oraz bulionu z kości… Hard Pass!” skomentował trzeci, dodając „Żyj życiem i jedz!”

50-letnia aktorka otrzymała taką samą odpowiedź jeszcze w styczniu po tym, jak podzieliła się w sieci przepisem na sałatkę z łososiem „detoks”.

„Ona zawsze detoksuje/resetuje to, co je”, powiedziała wtedy jedna osoba. „Czuje się obsesyjnie. Wygląda to również na nieuporządkowane odżywianie. Wygląda na niezdrowe.”

Przez lata Paltrow znalazła się w gorącej wodzie za promowanie dziwnych trendów wellness – zazwyczaj obejmujących kobiecą anatomię.

Gywneth Paltrow on a boat.
Dziwne procedury wellness 50-latki od lat trafiają na pierwsze strony gazet.
gywnethpaltrow/Instagram

W 2015 roku stanęła w obliczu backlashu za promowanie parowania pochwy, mimo że lekarze twierdzą, że istnieje „zero dowodów medycznych” na poparcie tego dziwnego zwyczaju.

Następnie, trzy lata później, aktorka „Avengers” została przeciągnięta za hawking jadeitowych jaj dopochwowych, które skończyły się szkodliwie.

A jednak jednym z jej najbardziej szokujących momentów było to, że jej marka wellness wydała w styczniu 2020 roku świecę o zapachu waginy za 75 dolarów, która Paltrow później ujawniła, że w rzeczywistości nie pachnie jak jej damskie bity.