poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

W „Dorosłych” Michelle Buteau i Jordana Carlosa sprawy stają się niezręcznie zabawne

Pre-COVID podcast „Adulting with Michelle Buteau and Jordan Carlos” dokonał ostatnio swojego żywego, post-pandemicznego comebacku w Brooklyn’s Bell House, gdzie para stand-uperów udowodniła, że nawet po dwóch latach nie ma mowy o utracie magii, gdy przychodzi się z humorem, sercem i autentycznością.

„Nie czuję, że straciliśmy godd-n rzeczy,” Buteau, 44, podzielone przed ich powrót show niedziela noc. „Jesteśmy profesjonalistami i jesteśmy szczerzy, więc czy jesteśmy w samolocie, czy utknęliśmy gdzieś w kolejce, czy w naszej piwnicy, to będzie zabawa”

Podczas gdy oryginalne wcielenie podcastu w dużej mierze opierało się na pytaniach publiczności i sesjach „kiki” z gośćmi – w tym z Jerrym O’Connellem, Samanthą Bee i Vanessą Williams – Carlos, 43, mówi, że nowy format jest, „trochę bardziej intymny, możesz naprawdę usłyszeć, co ludzie mówią.”

Jordan Carlos, Michelle Buteau performing stand-up.
Stand-upy Carlos (L) i Buteau przynieśli swój pierwszy od dwóch lat podcast na żywo na Brooklyn w Nowym Jorku.
Getty Images

„Osobiście rozwijam się dzięki występom na żywo”, kontynuował mieszkaniec Teksasu. „Jako dziecko wychowałem się w kościele i uwielbiam obcować z innymi ludźmi, brakowało mi tego, gdy przeprowadziłem się do miasta”.

To w nazwie, że „Adulting” bada niektóre z bardziej niezręcznych i trudnych do omówienia aspektów dorosłości, w tym jak pozwolić odejść długoletniemu przyjacielowi, gdy związek stał się kwaśny.

Jordan Carlos performing stand-up on stage.
Carlos mówi, że podcast „Dorastanie” sprawił, że czuje się „mniej samotny”
WireImage

Dla kumpli Buteau i Carlosa, pytanie jeszcze się nie pojawiło, ponieważ ten drugi zażartował ze swojego znaku gwiezdnego, który nie pozwala mu naprawdę iść ramię w ramię z jego „rodzeństwem” – lub po prostu z kimkolwiek.

„Jestem Wodnikiem, więc nie lubię konfliktów, chyba że ty jesteś w konflikcie, wtedy ja jestem w konflikcie”, wyjaśnił. „Więc trudno się ze mną kłócić, ale ona utrzymuje mnie bardzo uczciwym i kocham to w niej, a jest bardzo mało ludzi, którzy to robią, więc wiem, że ważne jest, aby trzymać się przyjaciela takiego jak Michelle, bez względu na to, co może, a ona jest łatwa do zaprzyjaźnienia.”

Czytaj również:  Julia Fox rzuca wyzwanie aspirującym projektantom, aby stworzyli stylizacje ze śmieci w bezwzględnym konkursie "OMG Fashun

Po zarumienieniu się po tym shoutoucie, Buteau dodała, że nigdy nie miała większych problemów ze swoim kolegą komediopisarzem, ale w rzadkich przypadkach, gdy się nie zgadzają, zazwyczaj „pochodzi to z dobrego miejsca.”

„Rozmawiamy o tym, kiedy coś mamy”, powiedziała, dodając „Jeśli nadal z tobą rozmawiam, wiesz, że mi zależy.”

Rzeczy są zwykle bardziej podstępne dla członków publiczności, którzy, według zespołu, często zadają pytania dotyczące relacji, na które już znają odpowiedź.

„Wiele osób chce wiedzieć, czy powinni pozostać w związku, ale zdają sobie również sprawę, że ich wartość własna jest zagrożona, a ich osobowość maleje”, twierdzi Buteau.

Michelle Buteau speaks on stage.
Buteau często udziela porad dotyczących związków dla „Dorosłego” tłumu.
Getty Images dla Golden Trailer

„Jesteśmy po prostu jak, 'ale wiesz co robić, bo pytasz’ i to jest spieprzone. Niektórzy ludzie nie słuchają swoich przyjaciół, bo zakładają, że są małostkowi, że są uprzedzeni lub nienawistni, ale kiedy zupełnie obcy człowiek mówi ci: „suko, uciekaj!”, może powinieneś go posłuchać?”

Sprawy mogą być również dość ciężkie, z parą wspominającą odcinek, w którym gość podzielił się swoim traumatycznym doświadczeniem urodzenia martwego dziecka w 9 miesiącu ciąży – dzień przed jej urodzinami.

„Ktoś z naszego zespołu powiedział, 'nie powinniśmy się tym dzielić, bo to nie jest zabawne'”, Buteau ujawnił, „a ja na to, 'nie musimy być zabawni, ale musimy być ważni.'”

Oprócz podcastu, oboje występują w serialu BET+ „First Wives Club,” u boku Jill Scott, Ryan Michelle Bathe i Michelle Mitchenor. Show oparty jest na filmie z 1996 roku o tym samym tytule, w którym wystąpiły Diane Keaton, Bette Midler i Goldie Hawn.

Jill Scott, Michelle Buteau, Michelle Mitchenor, and Ryan Michelle Bathe
Buteau (w środku po lewej) z gwiazdami „First Wives Club” Jill Scott, Michelle Mitchenor i Ryan Michelle Bathe.
Getty Images dla BET

„Nie sądzę, że widzieli to, ale jestem całkiem pewien, że słyszeli o tym, ponieważ zdecydowanie oznaczyli s-t [on social media],” Buteau podzielił się. „Chciałbym, żebyśmy mogli mieć wspólną imprezę widokową, na pewno odkurzyłbym mój biały garnitur!”

Czytaj również:  Cam Ayala przechodzi amputację nogi

Nie ma takiej potrzeby, ponieważ „Dorosłość” jest ich głównym celem w tej chwili, z Jordan mówi, że strąk sprawił, że czuje się „mniej samotny.”

Michelle Buteau and Jordan Carlos on stage at Bell House in Brooklyn.
Buteau i Carlos są przyjaciółmi od ponad 20 lat.
Thomas Morgan

„Nikt nie wie nic o emeryturze, nikt nie wie, co to jest Roth IRA, nikt nie wie, jak pozbyć się przyjaciela, gdy związek jest już na wyczerpaniu, i dobrze wiedzieć, że nie jestem sam w niektórych z tych uczuć.

„Może nie wymyślimy wszystkich odpowiedzi, ale wiemy, że jesteśmy razem w tej samej burzy. Czy jesteśmy w tej samej łodzi? Nie, ale jesteśmy w tej samej burzy”, stwierdził elokwentnie, co doprowadziło dziewczynę z Jersey, Michelle, do okrzyku „Okay Texas! Pokaż swoją poezję!”

„Myślę, że nadszedł czas, aby podać ten kosz na datki!”

Latest Posts

Nie przegap