16 maja 2022 | 15:20

XOXO!

Wychowanka „Gossip Girl” Jessica Szohr ogłosiła w poniedziałek na Instagramie swoje zaręczyny z graczem NHL Bradem Richardsonem.

„Powiedziałam tak!” aktorka podpisała czarno-białe selfie pokazujące zakochanych świętujących z odrobiną bąbelków, upewniając się, że jej duży, okrągły pierścionek z diamentem jest w zasięgu wzroku.

Szohr następnie podzieliła się postem na swojej Instagram Story, po czym zamieściła krótki filmik pokazujący ją w blasku fleszy na „dzień prasowy”.

Jej była gwiazda „Gossip Girl”, Chace Crawford, była wśród wielu użytkowników mediów społecznościowych, którzy zalali słodkie ogłoszenie wiadomościami z gratulacjami.

„Love you guys,” Crawford, 36, gushed.

Jessica Szohr sitting on Brad Richardson's lap.
Aktorka i zawodnik NHL spotykają się od kwietnia 2019 roku.
brichrdson15/Instagram

Szohr, która grała Vanessę Abrams w hitowym serialu CW, i Richardson, który gra dla Vancouver Canucks, zrobili swój związek Instagram-oficjalny w kwietniu 2019 roku po wzięciu udziału w festiwalu muzyki country Stagecoach.

Para ujawniła, że spodziewa się we wrześniu 2020 roku, a oni powitali swoje pierwsze dziecko razem – córkę o imieniu Bowie Ella – w styczniu 2021 roku.

Jessica Szohr sitting on a couch cradling her daughter, Bowie.
The couple welcomed daughter Bowie in January 2021.
brichrdson15/Instagram

„Dodano trochę specjalnej słodyczy do naszej rodziny i kilka nowych kierunków w naszej podróży”, ogłosiła wtedy na Instagramie mama po raz pierwszy.

„Ta podróż z Bradem i [his daughter] Lexi była jednym z najpiękniejszych doświadczeń w moim życiu”, kontynuowała. „Aby następnie stworzyć człowieka, który jest absolutnie doskonały w naszych oczach i umieścić uczucie w moim sercu, o którym nie wiedziałem, że istnieje, jest poza słowami. Mam wszystkie uczucia, a ona jest naprawdę czymś wyjątkowym.”

Jessica Szohr and Brad Richardson posing with daughters Bowie and Lexi while picking out a Christmas tree.
Richardson ma również starszą córkę o imieniu Lexi, na zdjęciu, z pierwszego małżeństwa.
brichrdson15/Instagram

Richardson był wcześniej żonaty z Lauren Hunt, z którą dzieli Lexi.

Podczas gdy będzie to pierwsze małżeństwo Szohr, była ona wcześniej związana z gwiazdą NFL Aaronem Rodgersem, byłym Scotty McKnightem Hayden Panettiere i byłym współgwiazdorem „Gossip Girl” Edem Westwickiem.

Czytaj również:  Drake dołącza do Backstreet Boys jako "szósty członek" podczas zaskakującego występu w Toronto