wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

hBO przedłuża 3 sezon „The White Lotus”

Biały Lotos ponownie otworzy swoje bramy na trzeci sezon w HBO.

HBO odnowiło antologię Mike’a White’a na kolejny sezon. Szczegóły są na razie skąpe, ale HBO twierdzi, że trzeci sezon będzie śledził nową grupę gości w innym ośrodku White Lotus.

Podjęcie przychodzi po The White Lotus wygrał 10 Emmys – najwięcej z każdego programu w tym roku – we wrześniu i w połowie drugiego sezonu, który widział jego publiczność rośnie. HBO twierdzi, że 7,6 mln osób oglądało premierę drugiego sezonu od 30 października, a 13 listopada odcinek ustanowił rekord pierwszej nocy dla programu na wszystkich platformach.

„Rozważając skromne początki Białego Lotosu jako produkcji o pandemii, nie sposób nie zachwycić się tym, jak Mike stworzył jeden z najgłośniejszych i najbardziej cenionych przez krytyków seriali” – powiedziała w oświadczeniu Francesca Orsi, wiceprezes HBO. „W drugim sezonie udało mu się wznieść na nowe wyżyny, co jest najlepszym świadectwem surowej, niezrównanej wizji Mike’a. Jego odwaga w eksplorowaniu niezbadanych wód ludzkiej psychiki, w połączeniu z jego charakterystycznym, niepokornym humorem i żywiołowym stylem reżyserii, sprawia, że wszyscy marzymy o kolejnych wakacjach w kurorcie, który pokochaliśmy. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani możliwością współpracy nad trzecim sezonem.”

Powiedział White, „Nie ma miejsca, w którym wolałbym pracować niż HBO i nie ma ludzi, z którymi wolałbym współpracować niż Casey Bloys, Francesca Orsi, Nora Skinner i ich niesamowity zespół. Czuję się bardzo szczęśliwa, że znów dostałam taką szansę i jestem podekscytowana ponownym połączeniem z moimi niesamowicie utalentowanymi współpracownikami przy The White Lotus.”

W obsadzie drugiego sezonu znajdują się: laureatka Emmy Jennifer Coolidge (powracająca do roli z pierwszego sezonu), F. Murray Abraham, Michael Imperioli, Aubrey Plaza, Will Sharpe, Theo James, Meghann Fahy, Adam DiMarco, Tom Hollander, Sabrina Impacciatore, Jon Gries (również powracający do pierwszego sezonu), Haley Lu Richardson, Beatrice Granno, Simona Tabasco i Leo Woodall. Na razie nie wiadomo, czy któryś z aktorów powróci na trzeci sezon.

Czytaj również:  John Oliver oczernia Elona Muska: "Zdziesiątkował swój personel i zdegradował swój produkt"

White stworzył The White Lotus i pisze, reżyseruje i produkuje wykonawczo. David Bernad i Mark Kamine są również EPs na drugim sezonie.

Latest Posts

Nie przegap