czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Henry Cavill w pierwszym zwiastunie filmu Guya Ritchiego „The Ministry of Ungentlemanly Warfare

Pierwszy zwiastun dramatu Guya Ritchiego o II wojnie światowej z Henrym Cavillem w roli głównej został opublikowany przez Lionsgate.

The Ministry of Ungentlemanly Warfare jest inspirowany niedawno odtajnionymi aktami brytyjskiego Departamentu Wojny, które mówiły o tajnym zespole urzędników wojskowych utworzonym przez premiera Winstona Churchilla.

Z oficjalnego opisu: „Ściśle tajna jednostka bojowa, złożona z pstrokatej ekipy łobuzów i awanturników, wyrusza na śmiałą misję przeciwko nazistom, używając całkowicie niekonwencjonalnych i zupełnie „niedżentelmeńskich” technik walki. Ostatecznie ich zuchwałe podejście zmieniło przebieg wojny i położyło podwaliny pod brytyjski SAS i nowoczesną wojnę Black Ops”

Ian Fleming – autor powieści o Jamesie Bondzie – był członkiem grupy.

Projekt ponownie łączy Ritchiego i Cavilla, którzy wcześniej współpracowali przy filmie The Man from U.N.C.L.E z 2015 roku.

w filmie Ministry występują również Eiza González, Alan Ritchson, Alex Pettyfer, Hero Fiennes Tiffin, Babs Olusanmokun, Henrique Zaga, Til Schweiger oraz Henry Golding i Cary Elwes. Scenariusz napisali Paul Tamasy, Eric Johnson, Arash Amel i Ritchie.

Co nieco mylące, zwiastun Ministry of Ungentlemanly Warfare pojawia się kilka dni po zwiastunie The Gentlemen Ritchiego – serialu telewizyjnego Netflixa, który jest spinoffem dramatu kryminalnego reżysera z 2020 roku o tym samym tytule. Oto zwiastun, w którym występują Theo James, Kaya Scodelario, Joely Richardson, Vinnie Jones, Giancarlo Esposito i inni.

The Ministry wchodzi do kin 19 kwietnia.

Czytaj również:  Gdzie podróżować po Wietnamie po obejrzeniu filmu "A Tourist's Guide to Love"?

Latest Posts

Nie przegap